Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanúként hívnak be másodjára...

Tanúként hívnak be másodjára a bíróságra. Régen történt nem is nagyon emlékszem, hogy is volt az eset. Ilyenkor megint el kell mondanom az egész szöveget?

Figyelt kérdés
4 évvel ezelőtt volt a verekedés, sajna pont láttam az egészet. 2 éve már voltam és elég rendesen kifaggattak. Félek, hogy nem tudom már ugyan azt elmondani, és ezért megvádolnak hamis tanúskodással.
2011. nov. 16. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Van olyan lehetőséged,hogy az első vallomásodat továbbra is helytállónak tartod és nincs további hozzáfűznivalód. Legalábbis nekem volt ilyen lehetőségem.Sajnos nem is egyszer volta már tanúskodni,hasonló dolgok miatt és nekem is volt h másfél év is eltelt.Mondjuk nagyon jófej volt a rendőrnő,aki kihallgatott és ő is inkább már túl akart lenni a dolgon.Ha végképp nem emléxel már rá,akkor mondd azt.Senki nem fogja leharapni fejed :)
2011. nov. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen az infót. Bár engem a bíróságon hallgattak már ki egyszer. Annyit tudok, hogy ragaszkodnom kell az előző vallomásomhoz. Bár nekem ez új, hogy nincs több hozzá fűzni valóm. :)
2011. nov. 17. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!