Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogadásból elvittem egy...

Fogadásból elvittem egy felsőt a c&a-ból de lebuktam. Felvették az adataimat meg a rendőrség is kijött. Az iskola erről tudni fog? Rendőr mondta hogy nem, szüleim hogy igen. És milyen büntetésre számíthatok ha behívnak, egyáltalán behívnak bíróságra?

Figyelt kérdés
nem csináltam még ilyet soha, nem is szorulok rá, rettenetesen megbántam, és soha többé ilyet nem csinálok. kérlek ne ítéljetek el emiatt.
2011. ápr. 9. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ítéllek el, mindenki követ el hibákat főleg kamaszkorban. Mi anno egy kocsmát fosztottunk ki a barátaimmal,:D én csak figyelő voltam, de lebuktunk rendőrség stbstb. Sulit valószínű értesíteni fogják mert ofő-dnek irni kell egy papírt hogy milyen problémák vannak veled a suliban. Nem lesz semmi probléma ám, nem kell beparázni, húzzák-halasszák majd a dolgot de semmi büntetést nem kapsz.

22/L

2011. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
17%

Remélem, kapsz 30nap elzárást minimum, így meggondolod, hogy legközelebb elvedd más tulajdonát!


Ezért tartunk itt, a sok ingyenélő tolvaj miatt, aki nem képes dolgozni menni, csak a könnyebb utat választja...

2011. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem gondolom magam ingyenélő tolvajnak,sőt nem szorulok rá ezekre, "fogadás"..inkább a társaság vett rá, de nem is tartom velük már a kapcsolatot, és gondolom te is követtél el hibákat az éltedben.
2011. ápr. 9. 13:08
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Bah! Sztem a 2. válaszoló agyilag nem tart ott, hogy kivegye a szövegből, nem egy felnőtt munkaképes emberről van szó, hanem inkább egy tiniről...


Nah, én is csináltam pár dolgot, ami tul.képpen a "csokicsenés" - így hívtuk- kimerült. Sőt sztem a biztonságiak szemet is hunytak felettünk, mert baromi feltűnőek voltunk.


A sztori akkor állt meg amikor a barátnőm barátnőjét és társaságát - tehát mi nem voltunk ott- elkapták a Savoya parki Auchanban h 20-enX doboz cigit raktak el az öltözőben. Áh Istenkém de buták. De aztán vhogy elosztották, hogy ne lépjen túl fejenként egy összeget.


Így a csajszi - bnőm bnője- csak arra kellett figyelnie, hogy ha megjön a rendőrségi értesítő ő nézze meg a postaládát először... onnantól kezdve nála volt a kulcs.


Jah és nem, nem vagyunk romlott felnőttek. Akkoriban dobott egy kicsit a napjainkon a "csokicsenés" de bnőm is egyetemista meg én is, és egyikünk se xar helyen.


Te pedig jó hogy megbántad. Vedd úgy hogy ez a tanulópénz az életre, hogy ne engedd hogy mások belerángassanak a rosszba!

Ja és ugyebár így nincs miért aggódni - szüleidnek is megmondhatod!

2011. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
48%
ismerőseim az xy boltból loptak úgy, h. a fülbevalóta fülükbe rakták a csokikat meg megették az öltözőben. a biztonságiőr észrevette hihívták a zsarukat kb 60ezer ft bírság és nemtomhány nap dutyi. :) de vt aki meg rongálásért egy ejnyebejnyével meguszta.
2011. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle, kérdező? Az iskola tudomására jutott? Milyen büntetést kapott?
2021. okt. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!