Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Néhány percenkénti elektroszta...

Néhány percenkénti elektrosztatikus kisülés (általam)?

Figyelt kérdés

Kb egy héttel ezelőtt költöztem albérletbe, nyilván az EDDIGI ruháimat hoztam magammal, azokat hordom... Amióta itt lakom, szinte minden egyes nap, majdnem minden percben amikor csak hozzá érek valamihez(csap, TELEFON és LAPTOP fém része... Akármi ami fémből van) "kisülök", azaz meg csap az "áram"...

Nem tudom, hogy ez normális jelenség? Majdnem minden alkalommal amikor csak hozzá érek valamihez?

Valahogy nem tudok ehhez hozzá szokni, mert ugye minden alkalommal megrázó élményben van részem... nedves levegő? mi lehet ez?

(Köszönöm előre is)


2011. nov. 17. 12:41
 1/1 anonim válasza:
Lehet a csap ráz, a bojler, vagy a kazán földelését rákötik a vízvezeték csövére. Különben nagyon ajánlom a villanyórába beszereltetni az élet és érintés védelmi relét, jó kis kütyü. Zárlatos volt a hosszabbítóm, rögtön levágta a biztosító relét, addig míg a problémát meg nem szüntettem.
2021. jan. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!