Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tetszek egy fiúnak sem?

Miért nem tetszek egy fiúnak sem?

Figyelt kérdés
A kérdés részben igaz de részben nem, tetszek pár fiúnak de ezek a fiúk mind olyanok akik nekem (egyáltalán) nem tetszenek. Sokan mondják hogy szép vagyok meg minden de akkor miért nem tetszek egy olyan fiúnak sem aki nekem is tetszik? Barátnőm is szép lány, és ő leggyakrabban azoknak a fiúknak tetszik akik neki is tetszenek, de nálam ez soha nem volt így. Miért? Tudom hülye kérdés, de engem nagyon zavar.
2011. nov. 17. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ellentétben van az, amit gondolnak rólad a fiúk azzal, amilyen valóban vagy.
2011. nov. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

küldj egy képet :)


ha nekem se tetszel akkor már nagyon nagy lehet a gond :))

2011. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szóval. Egyáltalán nem vagy csúnya. Igaz ami nekem tetszik már másnak nem (ízlések és pofonok ugye...) Lehet, csak simán nem vagy az esetük :-)De nekem tetszel :D merre is laksz ha kérdezhetem?
2011. nov. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztetheted! :D
2011. nov. 18. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Naaaa :DDD ha szépen kérlek :D
2011. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem ismerkedős oldal. Bocsi! :D
2011. nov. 19. 12:47
 7/7 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy amúgy?
2011. nov. 19. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!