Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszettem egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszettem egy fiúnak mondjuk egy évig, és szép hosszú hajam volt (jól is állt), de aztán levágattam rövidre ami nem nagyon előnyös, és elég csúnyának tűnök tőle, akkor lehetséges, hogy már nem tetszek neki, csak emiatt?

Figyelt kérdés

vállig érőre, de elrontotta a fodrász, és nagyon nem áll jól, fiús vagyok tőle..

pedig azelőtt hónapokig nézett, most meg már nem annyira..:S és az önbizalmam is elment a hajam miatt..


2011. szept. 20. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet

volt olyan női ismerősöm, aki rövid hajjal nagyon rondán nézett ki, hosszabb kivasalt hajjal viszont igazi bombázó volt az arca miatt

létezik ilyen, egyénfüggő

de nem biztos...

2011. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
A vállig érő hamar megnő, nem gáz. Egyébként én kiábrándulnék egy nőből ha levágatná a szép hosszú haját teljesen rövidre, de a vállig érő hamar újra hosszú és korrigálható lesz..
2011. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
miért ha f@rk@ lenne jobb lenne? komolyan mondom ha szimpatikusnak talál vagy tetszel neki nem tökmindegy?
2011. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!