Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pár hónapja megváltozott a...

Pár hónapja megváltozott a facebook kezelése néhány dologban! Valaki segítene hogyan kell feloldani a blokkolást ha valakit leblokkoltam? Sehol sem találom a megoldást!

Figyelt kérdés

Pár hónapja megváltozott a facebook kezelése néhány dologban! Valaki segítene hogyan kell feloldani a blokkolást ha valakit leblokkoltam? sehol sem találom a megoldást!

köszönöm a válaszokat előre is!


2011. nov. 17. 21:17
 1/3 Stella90 ***** válasza:
a jobb felső sarokban a kezdőlap gomb mellet van egy kis nyíl...arra katt...a listából válaszd ki az adatvédelmi beállításokat...katt...azután azon belül a legalsó választható opciót kell választani (Blocked People and Apps)...pontosabban a mellette lévő manage blocking gombot...és ott is vagy...ha valakit letiltottál, akkor ott lesz a neve, és a neve mellett az, hogy felold...ha ez megvan, akkor sínen vagy :) remélem, érthető voltam...ha nem, küldök screenshotot :)
2011. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi , eddig el is jutottam, de valamiért nekem ennél a résznél nem jeleníti meg az illetőt, nem értem! report/block résznél blokkoltam le az adatlapján. Próbáltam mozzillával is meg firefoxal is hátha valami böngésző kehe van, de nem jeleníti meg nekem ott a nevet! passz
2011. nov. 17. 22:56
 3/3 Stella90 ***** válasza:
a mozilla és a firefox az egy és ugyanaz...ha jól sejtem, explorerre gondoltál...
2011. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!