Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki olvasta a Twilight saga-t?

Ki olvasta a Twilight saga-t?

Figyelt kérdés
Rátok milyen hatással volt a könyv? Tetszett neketk? Mia véleményetek róla?
2011. nov. 17. 21:35
 1/3 Stella90 ***** válasza:
senki...
2011. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én olvastam mind a 4 könyvet. Nekem nagyon tetszettek. Sokkal jobb, mint a filmek. Az a legjobb benne (szerintem), hogy az egészet Bella meséli el, így sokkal jobban átérzi az ember az egészet, mint a filmben, hiszen tudjuk pontosan, hogy mikor mit gondol, míg a filmben nem. Nem tudom érthető volt-e amit írtam, de remélem igen. :)

Sokkal de sokkal jobbak, mint a filmek és örülök neki, hogy én előbb olvastam és csak utána néztem meg, lehet ha fordítva történik, akkor én is úgy járok, mint sokan, akik elkönyvelték egy sz*r, nyálas filmnek, pedig a könyvből kiindulva egyáltalán nem az!

2011. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az előttem szólónak teljesen igaza van nagyon jók a könyvek igaz én pont előszőr a filmeket néztem és utána olvastam a könyveket de nagyon jók én a filmet is ismádom de a könyvek sokkal részeletesebb pl.csak az első részbe a filmben az első csók Bella szobájában van a könyvben NEM ott a rétjükön vannak és eléggé egy romantikus rész a könyvben mert Bella csak simogatja meg körberajzolja meg ilyesmik tehát az érzelmeket a könyvből sokkal jobban le lehet szűrni .
2012. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!