Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook-os segítség?

Facebook-os segítség?

Figyelt kérdés

Ha valaki bejelöl engem egy fényképen és törlöm a képről magam(mármint a bejelölést),akkor utána az üzenőfalról is rögtön eltűnik a kiírás,hogy valaki engem bejelölt/megjelölt egy képen?

És még egy kérdésem lenne, hogy ha valaki bejelöl képen és megjelenik az üzenőfalamon, azt az ismerőseim is látják az üzenőfalon kiírva?

Egyébként csak az tud képen bejelölni, aki ismerősöm, vagy ha szerepelek egy képen, akkor is be tudnak, ha még nem igazoltam vissza őket,még nem az ismerőseim?


2011. nov. 18. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Az uzenofaladrol is el tudod tuntetni, csak nyisd meg az uzenofaladat, menj a kepre, de ne kattints ra, es ott megjelenik es annak a postnak a jobb felso sarkban megjelenik egy abra es egy lefele nyil. A nyilra menj ra, es 'remove from profile' es nem fog megjelenni az adatlapodon. A megjeloles eltavolitasaval pedig nem leszel megjelolve a kepen.

Az ismerosod vagy neki az ismerosei tud bejelolni. Peldaul te felraksz egy kepet amin tobben vagytok, van olyan koztuk akit te nem ismert, de az ismerosod ismeri, o bejeloli rajta az ismeretlent es ott lesz a te keped alatt a neve. Lehet, hogy kicsit zavarosan fogalmaztam, de remelem azert erted. :)

2011. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze, hogy értem, köszi szépen a segítséget!:))

Akkor az a lényeg, hogy a képről is el tudom tüntetni a bejelölést, és az üzenőfalamról is.

Ugye így van?:)

2011. nov. 19. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs mit. :)

Igen igy van. Nem latszik majd az uzenofalon es a kepeid kozott sem a kep. :)

2011. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor most megnyugodtam.:))

Még egyszer köszi.:))

2011. nov. 19. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!