Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért cigizik minden fiatal lány?

Miért cigizik minden fiatal lány?

Figyelt kérdés
Elszomorító, hogy mindegyiknek a kezében ott van a cigi.
2011. nov. 18. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert butuskák.
2011. nov. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mert szerintük menő dolog.
2011. nov. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2.-nak igaza van:(
2011. nov. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert a szüleik győzik még anyagilag pedig min. 600Ft 1 doboz! :O másnak meg kajára alig telik.
2011. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért szerencsére nem mindegyik.
2011. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

mondjuk menőnek gondolják, pedig nem az

utolsó: persze nem mindegyik de nagyon sok

2011. nov. 18. 16:39
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát egyezek az előzőkkel sokak azért csinálják mert, menő és hogy mindenki ezt csinálja. Olyan mint a hajfestés, vagy valami más divat. Rögtön ezt majmolják.

Persze nem lehet ezt elsőre megállapítani. Nekem majdnem az összes barátnőm cigizik, de van akinek nagy gondjai vannak és ez segít lenyugtatni. Én még mindig tiszta vagyok, nem is kívánom.

2011. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt idő?,hogy arra gondoltam milyen lenne csak kpiróbálás szinten, de mostmár még aztsem tenném. Van ígyiselég bajm nemkel még tüdőrák is.

Amúgy a papámat nagyon utálom,eég hülye ember, de hála neki egy életre elment tőle a kedve mert elég nekem ígyis az ő tüdőrákos hangos és idegsítő perenkénti köhögéét hallgatnom,nemhogy mg itt éi elkezdek "haldokolni",,,komolyan rossz nézni is.

2011. nov. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Alacsonyabbak szeretnének maradni? ;)


Meggyújtották a Szabadság fáklyáit az álszüfrazsettek, és így már minden nőnk lehet saját pénisze. - állítólag ez a valós oka.

2011. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nőnk*


nőnek

2011. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!