Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beszéltél már legalább 100...

Beszéltél már legalább 100 különböző emberrel személyesen?

Figyelt kérdés

kort és nemet, valamint faji hovatartozást is kérnék.


én egyébként nem :D


2011. nov. 18. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy barátkozós típus, de nem számoltam és szerintem nem nagyon...

beszéltem már:kb.5-100 éves korig emberekkel...csak nem sokkal...

a legidősebb a 98 éves öregnéni volt aki a papírgyűjtésen hozott ki a házábol sok papírt és mondta hogy 98 éves és már fáj mindene:/..

16/L

és te?:D

kikkel beszéltél már?

2011. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Stella90 ***** válasza:
annál sokkal többel...én nem vagyok híve a fészbúk kapcsolatoknak...ha tehetem, személyesen beszélek mindenkivel... 21/L magyar vagyok nem turista :D
2011. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Énsem vagyok híve a face kapcsolatoknak...csak alapjáraton sem vagyok túl barátkozós típus:P

(előző):)

2011. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

magyar,nő,76 éves

Sokkal többel is beszéltem életem során. A munkahelyeimen is nagyon sok emberrel kerültem kapcsolatba.

De szerintem már egy iskolás is könnyen beszél 100 emberrel.

2011. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem már általános iskolában összegyűlt a 100. Facebook-on ennél sokkal több ismerősöm is van. Amúgy 22/N és magyar.
2011. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennél sokkal többel is beszél az ember, amíg felnő. Még ha leszámítjuk is az ilyeneket, hogy a boltban köszönsz az eladónak, meg ilyesmi, akkor is. Óvodában a csoportodban, általánosban, gimiben az osztályodban biztos van kb. 30 ember, az ott töltött évek alatt legalább pár szót mindegyikkel váltasz (és ha lett volna annyi idős koromban facebook, ennyi már elég lett volna egy bejelöléshez), ehhez még vedd hozzá a tanárokat, felső tagozattól kezdve ugye majdnem tantárgyanként van egy, gimiben is... aztán mész egyetemre, ott megint egy halom új ember... na és ne feledd el, hogy családod is van, rokonaid, szomszédaid, meg olyan barátaid, akiket nem a suliban ismersz meg, aztán orvoshoz is biztos kellett már menned... szóval ha csak egy párszavas beszélgetésről van szó, akkor az ezerig is simán eljuthatsz.
2011. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ha nem vesszük számításba ezeket a pár szavas beszélgetéseket akkor nincs 100, de ha belevesszük talán úgy sincs.


0Betty0: én sem vagyok az a barátkozó típus, van aki nem is ismer :D én nem beszélek senkivel, max akkor ha velem beszél valaki. szóval még nem mondhatom el magamról hogy [link] :D

2011. nov. 19. 04:50
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, énis úgy értelmeztem a kérdést,hogy a "komolyabb" beszélgetéseket számoljuk, a pár szavasakat kihagytam :D
2011. nov. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én BIZTOS, hogy száznál sokkal több emberrel beszélgettem már személyesen.

Eddigi életem folyamán három iskolába jártam, mindhárom osztályom külön-külön több, mint harminc fő volt.

Több év alatt mindenkivel beszélgettem szerintem.

Edzésen körülbelül huszan vagyunk.

Különböző szakkörökön is sok emberrel ismerkedtem meg.

Introvertált vagyok, de szerintem még így is simán szóba álltam eddigi 17 évem alatt legalább 200 emberrel.

Egyébként 17 éves magyar lány vagyok. :D

2021. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!