Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakinek nincs kedve megnézni...

Valakinek nincs kedve megnézni velem az alkonyat legújabb részét a moziban?

Figyelt kérdés

Bp-i vagyok. Sajnos ismerőseim nagy része már vagy látta vagy nem akarja megnézni a filmet én viszont kíváncsi vagyok rá. Valakinek nem lenne kedve cstlakozni? :)

23/L


2011. nov. 20. 14:56
 1/5 anonim válasza:
100%

Én tegnap néztem meg, őszintén...a film után elment az életkedvem is, úgy mentem ki a moziból, hogy "Na, én a következő részt tuti nem nézem meg." Pedig rajongó vagyok, de ez a film szerintem eléggé félresikerült. A fél film meztelenkedésből állt, a másik fele pedig horrorfilmnek is elment volna... Ez az én véleményem. Többször nem nézem meg, az biztos.

Ezzel nem azt mondom, hogy ne nézd meg, egyszer megéri látni, csak hát...még mindig sokkhatás alatt vagyok.

2011. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük sp. Amúgy mennék,de nincs időm.
2011. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Stella90 ***** válasza:
62%
még ha fizetnél érte, sem nézném meg...
2011. nov. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Jövök!
2011. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Reny, írtam privit Neked! :)
2011. nov. 24. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!