Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szekszárd környékén keresnék...

Szekszárd környékén keresnék szellemidézőt aki nem kamuzik és tudja mit csinál! ?

Figyelt kérdés

A barátom apukája már rég meghalt és megakarja idézni.

Próbáltam lebeszélni róla de nem sikerült. Tudom hogy nem jó dolog háborgatni a hallottakat de bármit mondtam neki ő akkor is meg akarja idézni! De az egy kis nyugalmat adna ha lenne ott valaki aki ért is hozzá! Légyszi segítsetek!!

A hülyeségekre nem vagyok kíváncsi!


2011. nov. 20. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szellemidézés... Valaki nem szólt, hogy a középkornak már pár évszázada vége? Ha pedig tudod, hogy a XXI. században élünk, akkor meg kellene tanulni a hollywoodi filmeket és a valóságot elkülönülten kezelni.


Biztosan fogtok találni "idézőt", aki majd jó pénzért húzogat egy 3 lábú izét egy táblán, és azt mondja, hogy a szellem mozgatja, de valamiért a kezét sose veszi le róla és a kis izé sose mozdul meg magától. Az összes jós, szellemidéző és hasonló egyszerű csaló.


Amúgy halott egy L, a "hallott" teljesen mást jelent...

2011. nov. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hallottad hogy ez pénzlehúzás?megidézek neked én is bárkit,bármikor,de cserébe jó mélyen bele kell hogy nyúljál a zsebedbe!
2011. nov. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!