Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell durván szexelni?

Hogyan kell durván szexelni?

Figyelt kérdés

Még kezdő vok. Van egy barátom aki már nagyon szeretne velem dugni, de én nem tudom hogyan kell. Ja igen és durván, keményen szereti és óvszerrel! :D

Avassatok be légyszi. Mert nem tom hogy jó neki ha alul vok vagy felül.


Válaszotokat köszi!


2011. nov. 21. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
ha a lábad a nyakában van akkor jo mélyen be tudd hatolni és gyorsan is lehet csinálni ..
2011. nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
durván? láncfürészel b+
2011. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Stella90 ***** válasza:
hát drágám, ha még azt sem tudod, hogy kell sexelni, nem hinném, hogy durván kéne kezdened, vagy ezen kéne járnia az eszednek...de ha már mindenáron meg akarod dugatni magad, és durván, akkor sex közben pofozd fel, kédezgesd tőle ordítva, hogy "mi a nevem? MI A NEVEM?" közben pofozgasd minden kérdésnél..mond neki, hogy "először az arcodra hugyozok, aztán a szádba fingok, aztán a falra szarok!!" és ilyesmi...
2011. nov. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok köszike szerike puszika arik vagytok. Cupp.
2011. nov. 23. 13:44
 5/7 Stella90 ***** válasza:
csak ezt ne...cukorbeteg leszek az ilyen szövegtől...
2011. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Durva szex lehet, ha te már-már kínzod a pasid, de mindketten élvezitek a dolgot, vagy a pasid dominál feletted igen keményen, és ezt is mindketten élvezitek. A k*****a csúnya szöveg is igen fontos lehet! Ilyen egyszerű (is lehet :P).
2011. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

szerintem dugja meg a húsdarálót. Tekeréssel állíthatod a hangszintet.

De ha csak simán ráharapsz, szerintem neki az is jó lesz. Az erősséget szemfenéknyomással tudja beállítani

2012. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!