Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor lesz a Vilag vege?

Mikor lesz a Vilag vege?

Figyelt kérdés
mikor lesz irjatok le a tipketek koszi!
2011. nov. 22. 12:51
 1/4 Stella90 ***** válasza:
melyik világvége? már rég el kellett volna jönnie 2004-ben vagy 2006-ban már nem emlékszem...szerintem meg sem tudnám számolni, hányszor harangozták be a világvégét...egyébként szerintem 2012ben nem lesz világvége...miért lenne? csak azért, mert egy naptárkészítő úgy volt vele, hogy nem írja tovább a naptárat, mert már eleget dolgozott előre...ennyi erővel minden év végén lenne világvége...a naptárak csak december utolsó napjáig vannak készítve...
2011. nov. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden évben van. Szerintem előbb-utóbb kijelölnek minden évre egy konkrét dátumot, amit majd úgy ünneplünk mint a Karácsonyt, Húsvétot stb. Remélem az is munkaszüneti nap lesz. Aztán majd ilyen kérdések lesznek a Gyk-n, hogy "Te mivel leped meg a párod Világvége Napján?" Rövidítése is lesz: VN, később szlengesedni is fog: Vina, Vilnap...Terveznek majd rá logót és szimbóluma is lesz: Egy aszteroidát ábrázoló kődarab, Reptoid fejű kerámia mécses, halálfejes pandamaci stb.
2011. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zkriszti3 ***** válasza:
7 milliárdan vagyunk.Biztos,hogy elkezdődött,csak ez egy folyamat.Nem mi miattunk lesz vége.( magyarok )
2011. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont most van, csak eltart egy darabig.
2011. nov. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!