Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tesóim miért teszik tönkre...

A tesóim miért teszik tönkre az életemet?

Figyelt kérdés
Állandóan engem piszkálnak és mindig mindent rám fognak még azt is amit el se követtem!Hogy álljak bosszút?
2011. aug. 18. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad. Durr egy pofon.
2011. aug. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
surranj be egyikük szobájába és tedd tönkre a kedvenc tárgyát és nem foghatja rád mert nincs bizonyítéka hogy te lettél volna..
2011. aug. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó ötlet!
2011. aug. 18. 09:44
 4/6 anonim válasza:
nem kell bosszut állni ,majd elmulik ez az idöszak.én is igy voltam a két hugommal ,viszont mára nagyon jó a kapcsoltatunk.
2011. aug. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az enyémet is tönkreteszik, mindig összefognak ellenem, beszólnak, piszkálnak engem is :/ csak az vigasztal, hogy két év és megyek innen a fenébe... többet nem is bírnék ki ezek mellett :) aztán látni se akarom majd őket többet.
2011. aug. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
9:10-es vagyok sajnálok mindenkit nem tudtam hogy ilyen rosszak is tudnak lenni a testvérek én egyedüli vagyok de mindig vágytam rá hogy legyen tesóm de most már nem nagyon meg a vagyon is több felé osztódik majd felnőttkorban :(
2011. aug. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!