Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol le lenne jobb dolgozni?...

Hol le lenne jobb dolgozni? Gyárban futószalag mellett vagy Burger Kingben kasszásnak? (persze egyik se jó, de most csak ez a választék) Hova mennél?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Gyárba futószalag mellé. Nem az van hogy embergyűlölő lennék, csak egész nap ott állni, és minden sík hülye embert kiszolgálni..jó, oké, én sem vagyok tökéletes, sőt, nagyon is sok hibám van, de nincs türelmem az ilyenekhez. Oké, a barátaim között is vannak "hülye" fajták, de nekik szólhatok, meg stb, egy vevő meg ha ott értetlenkedik vagy valami és rászólsz, akkor bajok is lehetnek (van egy olyan szabály hogy 'mindig' a vevőnek van igaza..). Úgyhogy én a futószalagot választanám.
2011. nov. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hol jobb a fizetés? hol kell műszakozni?
2011. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát igen..nekem is ez a bajom vele:( Csak félek váltani,nem tudom a gyári munkát hogy bírnám...
2011. nov. 23. 15:34
 4/9 A kérdező kommentje:
A gyárba elvileg jobb lenne a fizetés,viszont ott van éjszakai műszak is,a Burger KIngbe meg nincs.
2011. nov. 23. 15:35
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Én is a gyárba mennék...Voltam már a Danone-ba,és simán kibírható volt a futószalag mellett.
2011. nov. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Én fiatalon voltam McDonald's-os.


Nekem tetszett. Csinos kolléganők. Hmmm.


Ez is egy szempont.

2011. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok/vagyis nő,22 éves :)/ Szóval ez nálam nem rúg latba,viszont helyes pasik se érdekelnek,mert foglalt vagyok :)
2011. nov. 23. 19:09
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Bármit csak Burger Kinget ne!Dolgoztam ott,tapasztalatból mondom.

Ennél szemetebb mocskosabb hely nincs a világon...csicskáztatnak mindenért,főleg ha új vagy,emberszámba nem vesznek,fizetés nulla,mindenbe belekötnek,mindig találnak valamit amiért le tudnak bas.zni.

Ez nem csak ez én véleményem,rengeteg Burgerest,volt Burgerest meg lehet kérdezni.

2011. nov. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom,most ott vagyok és én is tapasztalom ezt :( Ezért is akartam eljönni,de a gyárba,ahova mentem volna,pár hónapig lehetnék csak :(
2011. nov. 25. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!