Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet úgy élni, ha valaki...

Lehet úgy élni, ha valaki utálja a munkahelyét és mindennap gyomorgörccsel megy be, esetleg sírva megy haza? Normális ez? Többen éreznek így?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet, csak nem érdemes.


> Normális ez?

Statisztikailag sajnos normális. :(

2011. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Stella90 ***** válasza:
100%
szerintem nem kéne, hogy normális legyen...nap mint nap hallom a buszon az embereket délután, mikor mennek haza a melóból...sok 30-40 körüli nő, akik úgy meg vannak savanyodva a mindennapi mókuskeréktől...én biztosan nem fogom tönkrevágni magam azzal, hogy mások kénye kedvének és akaratának vagyok kitéve...inkább én leszek saját magam főnöke...ha útálod a munkádat, ami a napod minimum 1/3-át teszi ki, elég rendesen megkeserítheti az életed és a mindennapjaid...találj valami olyat, amit szívesen csinálsz hosszútávon...tudom, hogy nehéz, de elég elszántsággal lehetséges...
2011. nov. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmi piramis:

Az ember nyelve a felette lévő seggében, lefelé tapos, oldalra könyököl.

Ez a kapitalista versenyszellem.

2011. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet. stresszesen. nem normális.

voltam én is így fiatalabb koromban, néhány éve, aztán eltöltöttem pár évet külföldön, se az itthoni tévhittel ellentétben ott is dolgozni kellett, és sajnos ott is tarthatott az ember attól hogy elküldik. ezelőtt 20 éve anyámékat a volt munkahelyén azzal terrorizálták állandóan hogy akinek nem tetszik a munka mehet, 10 másikat találnak a helyére. mára az a 10 sokkal magasabb, és a munkáshoz ugyanúgy állnak, a modern rabszolgaságban.

sokan éreznek így, gyomorgörccsel járnak dolgozni, de a helyzet az hogy dolgozni kell valahol, fizetni kell a számlákat, nem engedheti meg magának az ember hogy ne dolgozzon mert útálja.

2011. nov. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 feketepeter válasza:
Az van hogy ha az ember nem küzd folyamatosan, nem képzi magát, nem jár nyelviskolába stb. akkor előbb-utóbb ebben a helyzetben találja magát. Ha meg már ebben a helyzetben van, akkor hatványozottan küzdenie kellene, hogy kikecmeregjen belőle, és egy bizonyos határon túl már lehetetlen külső segítség nélkül.
2011. dec. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!