Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Történelem órán puskáztam, és...

Történelem órán puskáztam, és lebuktam. Szerintetek? . (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 hónapja írtunk történelemből témazáró dolgozatot,és puskáztam.Nagyon szégyenlem magam ezért,de muszáj volt,mert nemvolt elég időm tanulni.Egyébként 5-ös vagyok töriből.Aznap angol;kémia;fizika;matek témazártó írtunk.Tehát úgy történt,hogy itthon megírtam a puskát,reggel Törivel kezdtünk,elkezdtük a dogát,a padtársam A4-es lapra írta a hülye,aztán igy dolgozatírás közepénél a tanár ránk néz,mert egyébként újságot olvasott.Ránk nézett,az osztálytársam éppen az ölében levő puskát nézte,és nem vette észre,hogy ránézett a tanár.Én amikor ránk nézett,pont akkor emeltem ki a zsebemből a puskát.Egy nagyon kicsi lapon volt.Oda jött hozzánk,és észrevett engem is,elkérte a kezemben lévő kis papírt.És megkérdezte,hogy mi legyen a büntetésünk,a padtársam pedig azt válaszolta,hogy vonjon le 1 jegyet.Aztán le is vonta.Szerintetek ezek után meg fog bízni bennem ? Hogy tegyem jóvá ?:( Ráadásul 2-es lett a dolgozatom.:(

Bocsi,hogy hosszú lett.


2011. nov. 26. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom,hogy egy nap csak 2 témazáró dolgozatot lehet írni, ez benne kell legyen az oktatási rendeletben.

Egyébként meg bizonyítsd be ,hogy család nélkül is megy a dolog (tehát pl felelj le, vagy kövi dogánál látványosan tüntesd fel,hogy te most fejből tudod)

2011. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi többet is írunk.. Bocsi,azt kifelejtettem,hogy a fizikát kihagytuk,mert a fizika tanárunk megszivatott.
2011. nov. 26. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja alapvető bocsánat+gyüjtőmunka , valamint kövi dolgozat csillagos 8as és utána mondhatod hogy hát ezért mert x témazáró volt azt ne előtte magyarázd.
2011. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Soknak számít ennyi dolgozat egy számra!


Hát, én egyszer úgy jártam, hogy egyszer hiányoztam, és senki nem szólt egy nyelvtanfelmérőről, és amikor írtuk a felmérőt, én nyugodtan kinyitottam a füzetemet, és a lecke jó felét lepuskáztam... A tanárnő amikor ment ki az osztályból valamiért, észrevett, majd elkérte a felmérőt. Én meg voltam ijedve, hogy így egyes, meg úgy... Nálunk Erdélyben 1-től 4-ig minden jegy rossz, 1-esem eddig még nem volt, és azt nagyon nehéz kijavítani... Én be voltam szrva, de mikor kijavította a tanárnő, kiderült, hogy csak jegyet vont, így 6-os lett (Magyarországon 3-as). ;) Nagyon boldog voltam... Jóvátettem, és kijavítottam félévkor 8-asra (Magyarországon 4-es).


Szerintem ezután ne tedd, hanem tanulj. Én így csináltam az alábbi puskázásom után. Mindig minden órára készültem. Szerintem légy aktív órákon, ha kérdez, tudd a leckét, meg ha feleltet valakit, és az nem tudja, akkor jelentkezz te, tudjad, hadd lássa, nem akarsz linkes lenni. Ha téged feleltet, te is tudjad a leckét. Felmérőkön jeleskedj. Egy idő után megbocsájt, és elfelejti, hogy valaha is puskáztál, meg egyszer "felnéz" majd rád, hogy azért nem vagy te puskázós, csupán rossz napod volt akkor, nem volt időd, de tudsz te tanulni.


12/L

2012. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!