Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is álmodtok ehhez hasonló...

Ti is álmodtok ehhez hasonló marhaságokat?

Figyelt kérdés

Utóbbi időkben marha nagy ökörségeket álmodok,és kíváncsi vagyok,nektek is vannak-e ilyen álmaitok.Íme az álmok:


1.Múlt héten például azt álmodtam,hogy egy kastély ablakából nézek ki mesterlövész puskával,és hátba lőttem a táncoló osztálytársamat.

2.Szintén múlthéten azt álmodtam,hogy egy bevásárló központban vagyok,ami csont üres,senkit se láttam.Bemegyek a WC-re,és akkor ott láttam,hogy egy csomó ismerős/osztálytárs ott pisált a piszoárokba.Én is megyek oda,de akkor látom,hogy valaki egyik haveromat belefojtotta a pisibe.Felém fordult,és azt mondta:Most te következel!Ekkor kirohantam,de akkorra már teljesen zsúfolt volt a pláza,és titokzatos módon félmeztelen voltam.

3.Ezt tegnapelőtt álmodtam.Egy buszon ültem,amit az osztályfőnököm(?!)vezetett.Megkérdeztem tőle,hogy merre megyünk,és azt mondta hogy lemegyünk a Balatonra.És a tóból ilyen hatalmas 6 fejű hidrák másztak ki,és elkapták az embereket.

4.Ez volt a legfélelmetesebb mind közül.Egy labirintusba kerültem.Mentem egy ideig,mikor meghallottam egy éles visítást.Futni kezdtem,de hirtelen az utamat állta egy Alien,és megevett.

5.És az utolsó.Azt álmodtam,hogy Egyiptomban egy régész csapattal épp egy piramist tártunk fel,de hirtelen bezuhantunk egy rohadt mély árokba,és mikor feleszméltünk,ott állt velünk szemben Imhotep fáraó.


Hát ennyi,tudom,elég röhejesek,de nem találtam ki őket!Tényleg ezeket álmodtam!


2011. nov. 27. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Álmait kevés ember bírja irányítani ,de nem lehetetlen.

Ennél nekem sokkal rosszabb álmaim is voltak.

Elösször is lehet hogy sokat alszol és túl kipihenten fekszel le emellett sok filmet nézel.

Tehát az egyik megoldás az hogy ne aludj olyan sokat, és testileg is fáraszd ki magad,menj el délután futni kondizni vagy stb csak fáraszd le magad.

Vagy veszel egy álomcsapdát és kiteszed a fejed fölé,ha hiszel benne akkor működni fog,ha nem akkor semmit sem ér.

Vagy gyakorolsz hogy tudatosan írányítsad az álmod,ezt állítólag úgy lehet hogy naponta többször megálsz és megkérdezed magadtól hogy most álmodsz vagy ez a valóság és ha ezt álmodban is megkérdezed akkor nagyon jó álmaid lesznek!

Vagy lehet az is a baj hogy nem iszol eleget! :)

Üdv!

2011. dec. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 zkriszti3 ***** válasza:

Durvákat tudsz álmodni az biztos.

Régen én is álmodtam olyant ,amire később emlékeztem is.

Nálam az volt durva,hogy ha nem tetszett felébresztettem magam.

Rájöttem egy rémálomnál ,amikor szörnyek üldöztek,hogyha kinevetem,semmibe veszem eltűnnek.Hihetetlen de azóta nem álmodtam olyant amit pl. te is írtál.

Gyerekkoromban egyszer azt álmodtam,hogy egy idegen férfi rosszat akart tenni velem,azt mondtam neki: ez csak álom nem tudsz bántani.

El is tűnt.Soha többé nem tudtam ezt tenni akármilyen szörnyű álmom is volt.

2011. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon kicsi koromban álmodtam ilyesmi baromságokat. Például hogy a nagybátyámmal voltunk valami ipari épületben, ahol focistákat daraboltak fel, a húsukat becsomagolták, és eladták. Az egész kép fekete-fehér volt, nagyon féltem.

Aztán volt egy idő, amikor olyanokat álmodtam, hogy beléptem a sötét szobába, az ablakon megjelent egy kisfiú meg egy kislány, és ha nem kapcsoltam fel a villanyt, akkor átváltoztak egy sátánná, ami ijesztgetett.

Ezeket kb. 5 évesen álmodtam, aztán később, olyan 8 éves koromban mindig olyanok voltak a rémálmaim, hogy bementem egy helyiségbe, és ott állt egy ember, aki előtt nem vehettem levegőt, mert ha igen, akkor bánt.

Mostanában már szerencsére nem álmodok ilyeneket.

2011. dec. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ez a levegővételes cucc nagyon durva... én az álmaimat nem tudom kontrollálni, de BÁRMILYEN álomból képes vagyok AZONNAL felébredni! És ez tök jó, mert én is szoktam hülyeségeket álmodni.

Egyszer pl. (kb. 2-3 hónapja) azt álmodtam, hogy mentem az utcán éjszaka tök egyedül, és egyszer csak egy házban bekapcsolt a TV, majd kikapcsolt. Újra bekapcsolt, és a Kör című horror filmből az a hangyás fekete-fehér kép volt, én féltem hogy szamara kimászik, úgyhogy felébredtem :D


Meg egyszer azt álmodtam, hogy repülővel megyek a Mount Everest teteje felé, 10-12 emberrel, meg 2 disznóval, és az emberek rejtélyesen eltűntek, én meg a malacokkal kiszálltam a gépből, erre ők le akartak lökni a hegyről xD De ilyen StarWars szerű malacok voltak, a 6. részből, Java palotájából :D nagy marhaság

2011. dec. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

Néha a jövőt is megálmodom :D pl egyszer megálmodtam hogy a csajom szakít velem a születésnapomon, és pont olyan körülmények közt, mint ahogy megálmodtam, pont aznap megtörtént, és 4 hónappal az álom után :D


Meg egyszer azt álmodtam, hogy apa és anya nyitottak egy szállodát, és amikor felkeltem, elmondtam nekik, és azt mondták, hogy egy pár hete már téleg azon gondolkodnak h egy fogadót kéne nyitni :D de végül semmi nem lett belőle

2011. dec. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én olyanokat álmodtam 9 évesen, hogy az éjszaka közepén, 4 évesen pelenkápan játszok az udvaron a plüssömmel, amikor ilyen gonosz manók jöttek be a kapun és el akartak rabolni:D ez így vicces, csak mikor gyerek voltam, a gonosz manó volt a főellenségem.:D
2013. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!