Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akart mar valaki kozzuletek...

Akart mar valaki kozzuletek ongyilkos lenni?

Figyelt kérdés
Mar nem birom tovabb,ugy erzem meg akarok halni.
2011. nov. 27. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
De miért?
2011. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azert mert nekem soha nem sikerul semmi,pedig nagyon sokmindenben jo vagyok,soha nem voltam meg igazan boldog,sok rossz dolog tortent velem az eletben es ezert elegge zarkozott lettem,mar nincs kedvem elni.
2011. nov. 27. 12:08
 3/4 Stella90 ***** válasza:
szerintem ez a fajta megfutamodás a legszánalmasabb dolog a világon...igenis talpra kell állni minden pofáraesés után...én 20 éven keresztül csak pofára estem, sőt még ehhez hozzá járt, hogy minden nap belém rúgtak 30-an...nem szabad ezekre koncentrálni, csak előre szabad nézni...voltam már olyan rossz helyzetbe, hogy megfordult a fejemben a gondolata, de gyorsan elvetettem...egyébként ha már annyira meg akarsz halni, akkor nem ide jönnél sírni, hogy meg akarsz halni...ha komolyan gondolnád, már rég megtetted volna...és nem úgy, mint a többi kis nyomorék, aki "öngyilkos" akar lenni, és körzővel karcolássza az alkarját...tessék kérem felállni a sárból, még ha kilátástalan is...semmi sem lehetetlen...20 évnyi szar után fölálltam, és változtattam...nem volt egyszerű, önbizalmam az utóbbi 20 év miatt egy szem sem volt...de hidd el nekem, lehetséges rendberakni magam...persze sosem leszek már ugyanaz az ember, mint azelőtt, de igazából utólag én köszönöm, hogy annyi szart kaptam, mert anélkül nem látnék át az átlátszó emberi szarságokon és a magamutogatáson...szóval hajrá...
2011. nov. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy regi a kerdes, de azert leirom az en tapasztalatomat is! Es kerlek ne iteljetek el, mert nekem nyomos okom volt, hogy megtegyem!


Megprobaltam elvagni msgsm, ittam sampont es tusfurdot is!

2012 majus-ban 37 kg. voltam es anorexias is!


Eloszor 2012 aprilis 2-an bevettem 100 gyogyszert, az intenziv osztalyra kerultem, mert majdnem meghaltam!

masodszor szeptember 12-en vettem be 32 gyogyszert.

Harmadszor december 13-an vettem be 18 db. gyogyszert!


Szoval kesz remalom volt ez az ev szamomra!


En azt ajanlom, hogy sose tegy ilyet, mert nem eri meg, csak szenvedsz, de nem halsz meg!


Amugy mi van veled?

2013. jan. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!