Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A baratommal 2 napja szakitott...

A baratommal 2 napja szakitottam, azota allandoan azzal fenyeget h ongyilkos lessz, megy a vonat ala osszevesztunk, aztan minden ajandekot amit tolem kapott visszahozott, ezelott pedig elkuldott melegebb eghajlatra. Komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
en mar idegileg ki vagyok nagyon felek h tenyleg csinal vlmit magaval, tegnap azt irta h meg utoljara kapok tole egy levelet, nagyon felek, szerintetek csak fenyeget vagy komolyan gondolja?
2011. nov. 21. 08:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Mostanában ez a legnépszerübb, hogy megfenyedetjük a barátnöt, és ennek a zsarolásnak bedöl!

Nem csinál semmit magával, meglátod csak fenyeget. Elég bunkó, h csak magával törödik, nem gondol rá hogy érzelmileg téged kikészít. Éppen ezért most és rögtön le kell zárnod, és többet ne foglalkozz vele. Meglásd Ö lesz az, aki egy hét múlva már "mutogatja az új csaját, és vígan él."

2011. nov. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem tudom csak mar volt egy ilyen esett az excsajaval h miatta is ongyilkos akart lenni,csakakkor valaki epp megmentette az eletet,en nagyon felek es mikor csak ra gondolok vagy h csinal valamit magaval mar rogton sirnom kell,tegnap szinte egesz nap sirtam ,idegileg mar tenleg ki vagyok borulva ,en is arra gondolok h nem fog csinalni semmit de ha megis?akkor az az en lelkemen fog szaradni egesz eletemben
2011. nov. 21. 08:21
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem fog magával csinálni semmit! Ha azt tapasztalja, hogy nem dőlsz be neki, hiába könyörög és fogadkozik, fenyegetőzik, téged már nem tud a befolyása alatt tartani, majd keres magának mást.

Nem kell neki válaszolni, és főleg nem kell vele még gondolatban sem foglalkozni.

Mindenki a saját életének az irányítója, ő is, te is csak saját magatokért tartoztok felelősséggel, a másik ember életéért nem.

2011. nov. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hat olyanokat irt h majd 2-3 nap mulva orulnek neki ha meg egyszer lathatnam,vagy meg egyszer beszelhetnek vele,es tegnap irt h nagyon szeretett es h majd kapok tole utoljara egy levelet ,mar 2 napja szinte semmit nem ettem ,nincs etvagyam se csak sirni van kedvem
2011. nov. 21. 08:31
 5/13 A kérdező kommentje:
mellesleg en annyira szerelmes vagyok,annyira szeretem h azt el nem tudom mondani ,de mar a szuleim is tiltsak h vele legyek
2011. nov. 21. 10:43
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
Tudod addid míg Ö is tudja h ennyire szereted, addig fog zsarolni, hogy kibékülj vele. Ha nem embereled meg magad, akkor ennek nem lesz jó vége, és nem azért mert Ö lesz öngyilkos(eddig megtette volna, ha valaki arra készül, nem jelentgeti be naponta, már bocs!), hanem te fogsz a pszichiatriára kerülni. Megéri?
2011. nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
a szuleim is ezt mondjak h mar ki vagyok idegileg ,de annyira szeretem h egesz nap csak o jar a fejembe semmi masra nem tudok gondolni ,legszivesebben kibekulnek vele ,de tudom h ez nem normalis h ha van vlmi problemank mar az elso az az h ongyilkos legyen
2011. nov. 21. 13:21
 8/13 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz!

Bocsi, de szerintem te máris bekattantál! Nem hülyéskedek.

2011. nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
koszi
2011. nov. 21. 15:05
 10/13 anonim ***** válasza:

egyrészt, érzelmileg próbál zsarolni.

másrészt, már nem vagy vele együtt, nem a te dolgod, ha hazavágja magát.

2011. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!