Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Windows wista operációs...

Windows wista operációs rendszert hogyan kell telepiteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Windows wista operácios rendszert hogyan kell telepiteni ? Sose telepitettem semmilyen operácios rendszert sem ezért szeretnék segitséget kérni !
2011. nov. 27. 14:37
 1/8 Stella90 ***** válasza:
hát, én amint fölraktam a vistát, azzal a lendülettel raktam is vissza az xp-t...most win7-em van, és meg vagyok vele elégedve...azt javaslom, te se rakj föl vistát
2011. nov. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia ! Köszönöm szépen a segitséget . Az a problémám hogy windows 7 em van és állandóan lefagy töle a gépem nem csatlakozik egyszerre az internetre . Windows 7 operácios rendszer cd m nincs is azt csak ugy tette fel egy volt ismerös. Windows wista operácios rendszer cd m viszont van . Megszeretném kérdezni hogy ugyanolyan legyen a kinézete mint a windows 7 nek megoldható e ?
2011. nov. 27. 15:05
 3/8 Stella90 ***** válasza:
a kinézet talán még megoldható, de én komolyan nem ajánlom a vistát...inkább rakj föl xp-t...komolyan mondom...
2011. nov. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál ! Xp ? Na az semmiképen se kell az már nagyon nem hasonlit még a windows 7 re se . Én megprobálom a vistát a vista is biztos hüségesd lesz hozzám .
2011. dec. 2. 09:26
 5/8 Stella90 ***** válasza:
hát te tudod...majd meglátod, hogy a kinézet szart sem ér...xp-nek is lehet olyan külalakot adni...a vista egy szar...nem érted??????
2011. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Renben van egyenlöre még hagyom a Windows 7 et de az is nagyon szar . Az Xp kinézetétöl meg falra megyek ! A windows 7 nek legelább normális kinézete van de xop na azt soha!Akor inkább a wista ! Látom nem akarsz segiteni hogy kell felrakni semmi gond már van egy hely 3500 forintért már akár holnap enyém a wista .
2011. dec. 6. 16:34
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia stella90 ! Már van windows vista operácios rendszerem basszátok meg a windows 7 et a vista sokkal jobb.
2011. dec. 12. 21:38
 8/8 Stella90 ***** válasza:
gratulálok...
2011. dec. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!