Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha mind a 2...

Szerintetek ciki ha mind a 2 térdhajlatomon kilátszik a vérerem?

Figyelt kérdés
12/L

2011. nov. 27. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Az nem sima vérér, ami kilátszik, hanem annak a tünete, hogy az Urethra Baculum nevű parazitával vagy fertőzött. Ez egy agresszív élősködő, amely a véráramban él, általában lejárt szavatosságú energiaitalokból lehet elkapni.

Amúgy úgy néz ki, mint egy féreg, csak szögletesebb és a farka ilyen dugóhúzó alakú, és egy enzimet termel, ami gyulladást okoz az érfalban. Hosszú távon ez érszűkülethez is vezethet.

Megfelelő étrenddel elmulasztható a fertőzés, javaslom, a hét minden napján egyél sűtőtököt és kék szőlőt, pogácsát pedig csak minden második csütörtökön ehetsz.

2011. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én soha nem ittam energiaitalt
2011. nov. 27. 18:31
 3/4 anonim válasza:
Nem látod, hogy az elsö csak hülyéskedik? Amúgy nem ciki egy csomó embernek kilátszik.
2011. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem olyan rövidek vannak rajta ,több kicsi rövid de nem tudom hogy mennyire feltűnő
2011. nov. 27. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!