Ti irtok naplót?

Figyelt kérdés

-mibe irjátok?számit a külseje?

-internetes napló?

-milyen gyakran irtok bele?

-magatokkal hordjátok?

Adhatnátok pár tanácsot, hogyan kezdhetnék hozzá, pl mibe irjam,miről meg ilyesmit,mit ajánlotok?



2011. nov. 28. 15:51
 1/4 anonim válasza:

én nem szoktam pedig akarok :)

csak hát sose jut rá időm :/

bár lehet h most elfogom kezdeni v telón fogom v veszek naplót

2011. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Stella90 ***** válasza:
abba írod, amibe akarod...azt írsz bele, amit akarsz...erre való egy napló...láttam már rajzos naplót is...ne másoknak csináld, hanem magadnak...azt tanácsolom leginkább...mert amikor én írtam régebben naplót, mindig úgy írtam bele, mintha utána mások is elolvasnák...
2011. nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Antimod ***** válasza:

Sokszor érzem, hogy kellene, mert visszakeresnék dolgokat, amikre már nem emlékezhetek, ugyanakkor fontosak.

De nem merek, mert úgy érzem, hogy "terhelő bizonyítékokat" hoznék létre magamra nézve, és nem tudom, minek milyen jelentősége lehet a jövőben. Ezért a gondolataim többségét megőrzöm magamnak.

2011. nov. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én írok. Már 4. óta többé kevésbé, kb. nyolcadik előtt kezdtem el elég rendszeresen, és azóta egyre gyakrabban, most már szinte naponta(az elég rendszeres az egy füzetet jelent egy évben, az egyre gyakrabban egy füzetet 5 hónap alatt, és több laposról van szó, a szinte naponta, meg hát szinte naponta 2-10 oldal)

A5-ös spirálfüzetbe írom, nem teljesen egyszerű, az a kék, de csak egy fokkal "díszesebb", mintás az eleje (kagyló, naplemente, stb.) A külseje nekem úgy számít, hogy a díszesebb darabokba sose tudtam rendesen írni, mert nem tartottam elég "méltónak" a történeteket, hogy abba bekerüljenek.

Nem internetes, papír.

Kb. naponta

NEM. Általában a zárható szekrényemben van, illetve gyakran az ágyban a párnám alatt(nem mozdítom el egész nap a párnát úgy ágyazom(nem ezért)). Ha családdal megyünk valahová nyaralni, vagy külföldre megyek/megyünk viszem, előbbi esetben azért, mert itthon is ugyanannyi az esélye, hogy megtalálják(amúgy nem zárom a szekrényt, csak ha vendégek jönnek), utóbbi esetben meg azért, mert külföldiek úgyse értik. Ha viszont pl. táborba megyünk nem viszem, még a legjobb barátnőmnek sem igazán mutatnám meg.

Én az elejére mindig szoktam írni egy szöveget, hogy miért csukja be az aki el akarja oolvasni, bár nem hiszem, hogy sokat segítene, még szerencsére nem volt gyaakorlati jelentősége. Utána pedig amikor írok változó mit írok. A napomat, az érzéseimet, gondolataimat valamivel kapcsolatban, ilyesmi. Attól függ éppen milyen kedvem van, vagy mennyi minden történt aznap. Ha ugyanis sok minden, akkor már elfáradok, mire leírnám a véleményemet egy témáról, ami valahol felmerült. (Ilyenkor néha jelzem magamnak, hogy írjam később írjam le) Nagyon sokáig tart nekem ugyanis a naplóírás. Egy átlagos napomat sikerült egy és egy negyed óráig írnom kb. tíz oldalban.Csak általában nincs annyi időm.

Amúgy arról írd, amihez kedved van, abba amibe kedved van. Magadnak írd, ne azért mert menő vagy ilyesmi.

14L

2012. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!