Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kirúghatnak valakit azért,...

Kirúghatnak valakit azért, mert blogjában iskoláját vagy tanárait szidja?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 00:01
 1/5 Stella90 ***** válasza:
szerintem mindenkinek a magánügye, kit hol szid...bár lehetnél óvatosabb...ha már annyira szidni akarod őket...szerintem nem rúghatnának ki...
2011. nov. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy kollégám aki a Tescoban dolgozott, felrakott egy képet iwiwre amiben egy bevásárlókocsiban fekszik, felirat az volt hogy "ez a munkám". Közben azt elfelejtette, hogy a főnöke is az ismerősei között van. Na őt kirúgták.


Ha nem név szerint írod le milyen iskola és kik a tanárok, akkor talán nem.

2011. nov. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Megoldják a dolgot ha rossz embert sértegetsz és nagyon berágnak rád!
2011. nov. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

gondold meg mit cselekszel,és ne hazudozz ne akarj menő lenni nem leszel nagykirály ha szidod a tanáraid,akik arra tették fel az életed hogy téged és hasonló kortársaid felkészítsenek a nagybetűs életre.

azt mond ki amit valóban érzel,itt arra gondolok hogy ha nekem nem tetszik valami valaki akkor nem megyek hozzá nem beszélek vele,máskülönben egy szar ember vagy.

2011. nov. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én a szemében sem jópofizok, mint más osztálytársaim, akik szintén utálják. na ez az undorító szerintem, nem az, amit én csináltam
2011. nov. 30. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!