Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A barátnőm depress...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátnőm depressziós? Hogy segítsek neki? Ezt olvastam utoljára a blogjában.

Figyelt kérdés

~Holvá tünt a hang a fejemből ami meggátol ami határokat szab?

2011.11.12. 12:26


Nem félek.

Mitől van az hogy az egyetlen dolog amitől félek az igazság!? Félek hogy megtudom hogy mennyire senki vagyok a számára félek látni az ő szemszögéből magamat.. eddig is egy semmi volt az életem kiszámíthatatlan elbaszott döntések sorozata.. mistake. De mióta ő elment még jobban a feje tetejére állt minden ... nem csak a körülöttem élő emberek nem tudják mit csinálok összezavarom őket már énsem tudom.. vagy nem érzek semmit vagy eufórikus állapotba hoz valami hangulatjavító szer.. pia.. vagy valami elképesztő zűrzavar a fejemben. a gondolataim amik mind vissza-visszatérnek hozzá akárhonnan is indultak el.. suttogó hangok amik elhalványulnak az ordibálás mellet .. hangok amik erőmfelett rángatnak a sötét felé .. néha megmagyarázhatatlan üresség ami valóban annak tűnhet de nem az.. csak az érzéseim összekeveredett maszlaga amikből nemtudok kivenni semmit ezért üresnek tűnik pedig valójában több mint amit érezni lehet.. néha azt akarom bárcsak meghalhatnék ugy mintha soha sem léteztem volna.. hülye vagyok.. meghalnák érte miközben ő magasról tesz rám. Mikor sülyedtem ide?? Hogy kerültem ide?? :| nincs erőm.. ebből nincs kiút..


2011. nov. 13. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám, hogy orvosi értelemben nem feltétlen van baja, mert a szöveg alapján valami esemény váltotta ezt ki belőle. Szerelmi bánat talán. Nem tudom, te ismered. Innen van út felfelé, csak meg kell találni.


Foglalkozz vele, beszélgessetek, menjetek el valahová. Tereld el a figyelmét a dologról, illetve ha hajlik rá, akkor vedd rá, hogy mondja el, hogy pontosan mi bántja. Neki is könnyebb lesz utána.


Ha jól értelmezem, te is lány vagy, és a barátnő nem úgy barátnő. Talán segíts neki találni valakit, bár nem biztos, hogy jelenleg nyitott erre. És ha már foglalkozol vele, akkor adhatsz neki pár leckét helyesírásból is. Nagyon ráfér.

2011. nov. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
a lányok hajlamosak túldramatizálni mindent. én pl olyan érzékeny voltam 14-17 éves koromban, h a legkisebb ügyből is azt a következtetést vontam le, h ez a vég, vége a világnak, én nem kellek senkinek, nem is érek semmit satöbbi, biztos ismered az érzést. valószínűleg a barátnőd is ilyen túlérzékeny fajta. a legtöbb, amit tehetsz, h figyelsz rá, meghallgatod és megpróbálsz neki segíteni, illetve erősíted benne a pozitív dolgokat.
2011. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem :) köszi a segítséget
2011. nov. 13. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!