Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem jössz ki a főnökkel,...

Ha nem jössz ki a főnökkel, érezhetően feszültség van köztetek, akkor érdemes melóhelyet váltani?

Figyelt kérdés
Szóval valahogy úgy érzem, h ha így alakultak a dolgok, valahogy illene lelépni...mintha ezt várná ő is valahol mélyen h húzzak már a búsba. Nemnagyon tudom pontosan megfogalmazni a kérdésemet....olyan érzés mitnha nme lenne már értelme itt lennem, ezen a mhelyen dolgoznom...
2011. nov. 30. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha feszült a légkör és ilyen rosszul érzed magad a munkahelyeden, akkor mindenképpen válts!
2011. nov. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Itt az ideje, hogy válts.
2011. nov. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan éreztem magamat, nov. 6-án be is fel is mondtam. Nálunk annyira paprikás lett a helyzet, hogy nem akart belemenni a közös megegyezésbe a főnököm (olyan címszóval, hogy ne szarjak már oda ahonnan eszek, kis cég, sok munka..), szóval munkavállalói rendes felmondással. Mindjárt letelik a 30 nap, a Mikulás "hozza" a kilépőpapírt.. :)
2011. nov. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:)
2011. nov. 30. 11:59
 5/8 Stella90 ***** válasza:
válts! minek szenvednél? én amúgyis utálom ezt a fajta mókuskerék melót...ha már ennyit kell szenvedni a melóhelyen, nehogymár kényszerítsd magad, hogy ott maradj...szar a meló, kötsög a főnök...így az életed sem lesz valami vidám...azt ajánlom sürgősen válts
2011. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ja, ráadásul csak feketén dolgoztat ez a mocsadék...próbaidő címszóval kb egy évig dolgoztatott....aztán játszotta a hülyét, h "te nem vagy felvéve?" aztán egyzser azt irja, szivességből dolgozzak neki kb 30 %-kal többet....

de természetesen szerinte én vagyok a hülye.....ő tökéletes munkaadó

csoda h azt a szaros pénzt, azt a semmit időben kiadja

2011. nov. 30. 15:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Először nyugodj meg, ne cselekedj indulatból.

Nem tudom hogy állsz anyagilag, de általában célszerű először másik helyet nézni, aztán felmondani, ha már van valami konkrét.

Kis pénz is pénz, igaz ha nem akar bejelenteni a munkaadó, akkor nálam is le szokott jönni a vörös köd.

2011. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnos már annyira kiégtem, és annyira összegyűlt bennem a feszültség (nem ad szabadságot és amikor az egész ország hosszú hétvégézik, akkor is rendesen meló van)h már többször majdnem írtam neki kösd már fel magad hülye f**. ennyire kikészültem h már fel sem fogom mit akarok irni neki:SSSS
2011. dec. 1. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!