Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is úgy látjátok, hogy...

Ti is úgy látjátok, hogy Budapest Európa egyik legmenőbb városa LEHETNE?

Figyelt kérdés
Az adottságai rendkívül jók, lehetne a turizmusra építeni, a gazdaságára (hogy több külföldi cég telepedjen meg itt), fejleszteni a közlekedést... a világ egyik legélhetőbb városa lehetne, ehelyett... (N)
2011. nov. 30. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Lehetne, mint sok más város is.

Mit értesz rendkívüli jó adottságokon?

2011. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Stella90 ***** válasza:
26%
szerintem szeged a legmenőbb :) 1000x szebb, mint az az undorító pest...gusztustalan piszok van, meg azok a nyomorult lehangoló emberek...mindegyiknek csak az a rendkívül unott kifejezés ül az arcán...gyűlölök ott lenni...utána én is piszkosnak és lehangoltnak érzem magam...
2011. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gyönyörű építészetileg. Azért a közlekedést sem szidom teljesen, van benne jó dolog: azt az egyet el kell ismerni, hogy a városon belül A-ból B-be eljutsz egy órán belül bkv-val. Jó, az ottani körülményekről, meg ezeknek az egyébként gyönyörű épületeknek az állapotáról nem szívderítő beszélni... De egyetlen oka van mindennek: a pénzhiány.


2. válaszolóból sajnos elég sok előítélet beszél és nem a saját tapasztalat. Én itt születtem, ezt másképp látom. Nekem ez a város a negatívumaival együtt kedves

2011. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Stella90 ***** válasza:
76%
igaz, van némi előítélet. nyilván, ha ott születik az ember, másként látja a dolgokat...igyekeztem mindigis elkerülni pestet pontosan a fent leírtak miatt...gondolom ezért nem láthattam a város pozitívumait...világéletemben falusi/kisvárosi voltam, nekem szeged bőven elég :)
2011. nov. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!