Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy közöljem a tanárral ha...

Hogy közöljem a tanárral ha bekakiltam suliba? Mit fog tenni?

Figyelt kérdés
sajnos most megtörtént infón és még van 3 órám
2011. nov. 30. 13:46
 1/7 Stella90 ***** válasza:
72%
fake ugye? csak mocskosul unatkozol...már nem elég az a szar fészbukk? ha tényleg beszartál, akkor nincs mit tenni 3 percen belül az osztály úgyis megérzi...és különbenis mit ülsz ott a szarban? hívd oda a tanárt és súgd meg neki...csak nem fogja kiordítani, hogy "figyeljétek ezt a barmot! beszart!!!" :D ha igen, akkor szívesen ott lennék :D
2011. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
nem kell semmit tenni, a tanár a szerveren keresztül már tapasztalja
2011. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon remélem, h nem igaz a kérdés, ha mégis, azért válaszolok, nehogy emiatt legyen rossz napod...

Hát, először is menj ki wcre, nyilván azt lehet. Próbáld letakarítani magad amennyire lehetséges!

Ciki, nem ciki, de az alsóneműdet (bízva abban, h a nadrágodat nem érte baleset) dobd ki még a wcben a kukába. Ha lehet, valahogy próbálj megmosakodni. Ezek után remélhetőleg az osztálytársaid sem fogják érezni a kellemetlen szagokat.

2011. nov. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Dettó ezt tettem tegnap, csak én a szünetben próbáltam egy gyenge galambot elereszteni, de az a szar csapivíz vagy mi miatt, berettyentettem! Irány a klotyó stb...
2011. nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Azt nem akarod esetleg kifejteni bövebben hogy milyen szine van a kakinak? Ennek az oldalnak teljesen mindegy mit kerdezzünk.
2011. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

velem ilyen utcán történt.


székrekedésem volt 1 hétig, vettem be hashajtót, de az csak másnapra hatott, azt hittem, hogy egyáltalán nem fog hatni. mentem az utcán és hirtelen görcsbe rándult a gyomrom, és pár pillanat múlva éreztem, hogy mindjárt összeszarom magam, mert (bocsi, hogy így fogalmazom meg), de az a szarmennyiség, ami összegyűlt egy hét alatt, az most folyékony állapotban akart kijönni. görcsöltem, mint állat, de éreztem a meleget, ami folyt ki a seggemből. metróban voltam!!!!!!!! kiszálltam a metróból, aztán rohantam egy utcába, ahol nincs nagy forgalom, közben meg folyamatosan folydogált belőlem ki a szar, pedig tartottam teljes erőmből. gyorsan egy csöndes utcába értem, ahol nem érdekelt semmi, le sem vettem a nadrágomat, elengedtem magam, és hagytam, hogy minden kijöjjön belőlem! aztán a barátomat felhívtam (csak neki mertem akkor ilyeneket elmondani), értemjött kocsival, az ülésre terített valami fólát, ráültem és hazavitt.

2011. dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
#1😂😂😂😂😂
2019. szept. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!