Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A marihuána miért illegális?

A marihuána miért illegális?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy drog stb.. de hát hiszen ugyanolyan dohánylevélből van mint a rendes cigi csak jobban érzed magad tőle... vagy hülyén gondolkozok?
2011. nov. 30. 15:28
 1/8 Stella90 ***** válasza:
52%

[link]


nem tudom, miért illegális, de az biztos, hogy annál ezerszer károsabb és rosszabb dolog legális...

2011. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
50%
Gondolom könyebb rászokni meg autóbaleseteket okozna meg ilyenek.
2011. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Stella90 ***** válasza:
31%
ja mert a részegek nem okoznak több autóbalesetet...a pia mégis legalis...meg tiszta agro leszel tőle...a fűtől meg vidám vagy, és sok csokit eszel :)
2011. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg az lenne a gondom hogy nem dohányzok és amikor néha néha füvezek igencsak beszédülök... mint a kezdő dohányosok tudtok valami ötletet? :D
2011. nov. 30. 15:42
 5/8 Stella90 ***** válasza:
48%
ez ilyen...erre nincs tipp...beszívsz, beszédülsz...ha rácigizel, még jobban beszédülsz...igyál sok folyadékot...
2011. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

15:32-es

a fure nem lehet fizikailag raszokni csak szellemileg es ugyis eleg nehez... alkoholra 10x konyebb raszokni raadasul sokkal tobb alkohol fuggo van mint marihuana fuggo.


en pl sosem ogyasztok alkoholt max 1-2 sort neha de ennyi... inkabb bevagxyok allva h miert?

1: ha sok alkoholt iszok berugok elmegyek pisilni es maris jozan vagyok.

2: ha alkoholt iszok bek.rvulok mint a lanyok/nok kb 95%-a ami nem tul jo...

3: SWED ppl SWEd ;)

2011. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Stella90 ***** válasza:
hát kedves leslie...te vagy nem füveztél még életedben, vagy nem tudom...méghogy nem lehet ráfüggeni fizikálisan...már hogyne lehetne...csak nem könnyű...abban teljesen igazad van, hogy a piára gyorsabban és könnyebben rá lehet szokni...egyébként én is így vagyok a józanító pisivel...azt hittem, csak nekem van ilyen szuperképességem :D
2011. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A füves kérdéseknél elolvasva válaszokat, úgy látom illik egy alapvető dolgot tisztázni:

Fizikai rászokás nincs!

Fizikai függőség van, ami azt jelenti, hogy akár életveszélyes fizikai tünetek jelentkezhetnek, ha hirtelen abbahagyod az anyagozást (lásd heroin, morfium)

Az, hogy másnap fizikailag szarul vagy, abból ered, hogy mérgezést kaptál. Egyébként ahhoz, hogy rendesen beállj egy anyagtól (Bármelyiktől), az kell, hogy az orvosilag ajánlottnál - egyre fokozódó mértékben - nagyobb adagot juttass a szervezetdbe (Egy idő után akár az un. halálos adag többszörösét.)

Az alkohol a tipikus példája ennek, ugyanis, ha másnap fizikailag szarul vagy, az azt jelenti, hogy a szervezeted által elbírtnál nagyobb mennyiséget fogyasztottál.

A rászokás az, amikor hiányzik, de ilyenkor nem a szervezetdnek van szüksége az anyagra, hanem az agyadnak a megváltozott érzésre/hangulatra (azért nem jó érzéstírtam, mert az anyag nem mindig úgy jön be ahogy szeretnéd, mégis hiányozhat.)

2012. jún. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!