Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » BlackBerry 9000 white vagy...

BlackBerry 9000 white vagy Nokia N97 mini?

Figyelt kérdés

op.rendszert, menüt, és kinézetet összevetve melyik lenne jobb választás ? :)

a BB. menüje pl. jó felhasználói élményt nyújt vagy csak ilyen fekete fehér szövegek, ikonok? na rem. értitek :$ :)

köszönööm előre is!

18/L


2011. dec. 1. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
ezeket a nagyon gyorsan felejtsd el elavult fosok vegyél valami jobb androidot
2011. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jelenleg az van. de szeretnék olyat amin külső QWERTY bill. van. és nem nagyon találok mást ami kinézetre is jo lenne. :/ esetleg valami ötlet? :/:)
2011. dec. 2. 00:46
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
xperia minipro brutális hardver van benne ugyanaz mint arcban csak kisebb a kijelző 720 videofelvétel stbstb szerintem azt vedd.
2011. dec. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
x10 minim van. gondolkoztam a pron. de nagyon nem nyerte el a tetszésemet,h ilyen pici a képernyő. pedig kis ujjaim vannak... ugymond :D de kényelmetlen :/
2011. dec. 2. 15:33
 5/9 A kérdező kommentje:
kijelző * :)
2011. dec. 2. 15:34
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
én a minipro ról beszélek nem az x10 mini pro ról
2011. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vagy amit leginkább ajánlok az a motorola defy( nekem ez van ) ezen már tényleg elég nagy a kijelző és a felbontás a hardver is rendben van...Cortex A8 ja csak ez nem kitolható qwerty-s de hát nemtoom sztem és gépelek olyan gyorsan a sima kijelzőn is mint qwerty-n ha megszokod sztem te is a telefon is sokkal ellenállobb szerintem mert ez a nyitómechanika szétmehet pl nyitva lerakod valahova és úgy ráülsz szerintem ütána már erősen lötyögős lesz.
2011. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zsákos_Frodó ***** válasza:
100%
szerintem BB, nekem is ilyen van és 100%-ig meg vagyok vele elégedve. :D
2011. dec. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
48%
BB-t csak akkor vedd meg, ha kötsz mellé BIS/BES előfizetést, különben semmi értelme.
2011. dec. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!