Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri cukrásznak tanulni?...

Megéri cukrásznak tanulni? Meg lehet még élni belőle manapság?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sütit mindig fognak venni az emberek. Ha tudsz egy üzletet nyitni, és azt jól vezetni, akkor van benne jövő.
2011. dec. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zkriszti3 ***** válasza:
100%
Igen,megélsz belőle. Nagyon szeretem én is ha igényesen készítik el. Bátyám fia is annak tanul nagyon szereti csinálni.
2011. dec. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. dec. 2. 11:32
 4/4 anonim válasza:
Én 2000-ban végeztem cukrászként, de elhelyezkedni nem tudtam benne. Mindenhol azt mondták azért nem alkalmaznak mert nincs gyakorlatom. Azóta egy nagy, szépségipari cikkeket gyártó cégnél dolgozom szakirányú végzettség, és protekció, nélkül havi br. 200-ér. Már bánom hogy a tanulmányom annak idején nem ebben az irányban végeztem. Amúgy cukrászüzemi alkalmazottként szerintem még mindig minimálbérért güriznék. Ha van olyan anyagi háttered, hogy tudsz nyitni egy cukrászdát, akkor viszont aranybánya.
2012. jan. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!