Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most komolyan, valaki légyszi...

Most komolyan, valaki légyszi irja le nekem mivel érdemes manapság foglalkozni, ami nem rabszolgamunka és a saját lábamon állok?

Figyelt kérdés

Sajnos a mai munkahelyeknek már nincs meg az az előnyük a vállalkozással szemben, hogy fix, biztonságos hátteret nyújtanak. Bármelyik pillanatban kirúghat valami kattant elmebajos. Bármi történhet.


Vállalkozásba szeretnêk kezdeni. Ha van rá mód gyártanék készítenék valamit, de bármi megfelel.


2011. okt. 13. 20:09
 1/5 A kérdező kommentje:

Nagyon fiatal vagyok, 21, illegàl dolgokon is gondolkoztam de rájöttem, hogy nem éri meg. Itt magyarországon lehetetlen csinálni.


Szóval.... Valami tiszta dolog kéne

2011. okt. 13. 20:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi a kezdőtőkéd,és milyen végzettséged van?
2011. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Művészeti (üvegtervezés) de ahhoz egy kicsit nagyobb kezdőtőke kêne.


Kb 120 ezrem lenne kezdésnek.

2011. okt. 13. 20:44
 4/5 anonim válasza:

Basszus már!!! Mi az, hogy rabszolga munka? Minden munka megköveteli, hogy odafigyeléssel és felelősséggel dolgozz. Ezért ezt a részét nem is értem. Ha csak nem arra célzol, hogy olyan munkát akarsz, ahol nem kell dolgozni...


Vállalkozás.

120 ezerből? Akkor meglátásom szerint kicsit rabszolgamunkáskodj még. Egyszemélyes Kft.-nél 100 ezer a törzstőke, kb 20 ezer az ügyvédi költség, és még sehol nem vagy.

2012. dec. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ojan nidzsen fijjam😲😂🤘😉😊😃
2020. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!