Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyes pc-s játékokat mért...

Egyes pc-s játékokat mért engedélyeznek megjelenni ill. mért nem tiltanak be ilyen esetek mellett?

Figyelt kérdés
Pár napja volt a hiradóban, hogy vmi lövöldözős öldöklős számítógépes játékkal játszott egy kiskorú fiú, aki majd ennek hatására az iskolában leszúrta a társát. Annyi pszichológus van aki szerint károsak ezek és milyen idegbeteg generáció fog felnőni ha így megy tovább?! És mindez nem történt volna meg ha nincs a játék...
2011. dec. 2. 19:41
 1/3 Stella90 ***** válasza:
szerintem nem az ilyen játékokra kéne fogni az ilyeneket...a gyerekek a tv-n nőnek fel, mint a gomba, a szüleik le se szarják a gyerekeket...utána amikor meg már megtörtént a baj, könnyű a játékokra fogni, hogy ne kelljen felelősséget vállalni...néztél már tévét, hogy mi megy ott??? én kicsi korom óta játszom mindenfélével, mégsem vagyok agresszív és szurkálok embereket, mert cheatelt valami majom...
2011. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Többmillió gyerek játszik ilyen játékokkal. Ebből 1 leszúrta a társát. A játék tehet róla? Kétlem, a gyerek nem épelméjű. Egyébként meg csak azok mondanak ilyen baromságot akiknek gőzük sincs ezekről. Nem egy számítógépes játék tesz valakit gyilkossá.
2011. dec. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként meg a hülyék mindenhol ott vannak. Van aki leugrik egy magas épületről, mert látta a Supermant és azt hitte tud repülni. Van aki azt állítja a Mátrix miatt gyilkolt. De ezek valójában elmeháborodott emberek, akiket igazából a hupikék törpikék is gyilkolásra tudna bírni.
2011. dec. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!