Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szeretném kiírni magamból...

Csak szeretném kiírni magamból, hogy mi bánt. Lehet, hogy depresszió nem tudom?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban elég rendesen összejöttek a dolgok. Kaptam hideget meleget bőven. Azelőtt sem volt habostorta az életem, de úgy érzem egyre lejebb csúszok. Az anyám kisgyerek koromban nagyon sokat veszekedett velem, gyakran ok nélkül rajtam vezette le a feszültségeket. Gyakran olyan dolgokat vágott a fejemhez, hogy miattam lesz öngyilkos stb. Szerintem ez egy óvódás korú kisgyereknek azért elég kemény. Ez így folytatódott amig a szüleim el nem váltak és nem költöztem apukámhoz. Az az igazság, hogy amikor szükségem lett volna lelkitámaszra a családom részéről nem kaptam meg. Nem segített senki. Egy kisgyerek szerintem az ilyeneket egyedül nem tudja feldolgozni. Azóta elég sok idő eltelt, de a mai napig kihatással van az életemre és a mai napig könnybe lábad a szemem, ha eszembe jut. A másik dolog, hogy szerelem terén sem voltam túl szerencsés egyik csalódásból a másikba lépdeltem két nagy szerelmem volt egyikre sem sajnáltam se időt engergiát, se pénzt. Annak is az lett a vége, hogy én lettem megcsalva, megverve és azt kaptam vissza, hogy alaposan tönkre teszik az életem, mert "megérdemlem". A múltkor a mostani párom (mostani nagy szerelem) az egész telep füle hallatára járatott le és alázott porig plusz 1 pofont is kaptam és azt ordibálta, hogy addig nem fog békén hagyni amig nem fogok sírva könyörögve feküdni a padlón, mert egy rohadt féreg vagyok. Azért hallgattam végig mert kutyát sétáltattam és jött utánnam. Kezdek besokkalni. Próbáltam az iskola felé fordulni arra koncentrálni, de ott meg azt hiszik, hogy link vagyok pedig bejárok, jegyzetelek tanulok, de ilyen gondok mellett nehéz. Mindenki belémrúg ahol tud. (lelkileg) Én vagyok a sz.ar szemét. Most is itt üvöltött az ablak alatt a volt barátom amikor már így is kivagyok lelkileg. A szobámból kb kimenni nem merek. Sírni is csak titokban merek, ha senki nem látja. Most is ráz a hideg, hányingerem van, kavarog a gyomrom a torkom összeszűkült és gombóc van benne. Annyira erős félelemérzet és szorongás alakult ki bennem. A szobámba is bezárkóznák kulccsal, ha lenne. Annyira sokan bántottak már lelkileg szavakkal, mondjuk volt, hogy tetlegesen is, hogy nem merek kimenni. Komolyan nagyon félek. Itt van és ordibál a házunk előtt. Ha meg kinyomom a telefont akkor az ablakot veri és felhúzza a redőnyt úgy ordít. Nem tudom mit csináljak, aludni sem bírok az idegtől...

21/L


2011. dec. 2. 21:48
 1/3 anonim válasza:

Elöször is hívd ki a rendőrséget.

Másodszor ne a kigyúrt izomagyú állatokkal barátkozz hanem normális emberekkel és viseld el, hogy kicsit kevésbé vonzó de legalább nem ver meg stb...

2011. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Uhh...hát nem lennék a helyedbe.Tudom ilyenkor a legnehezebb,de próbálj meg erőt venni magadon.Nem hiszem el hogy ne lenne egy vagy két ember aki le tudja állítani azt a parasztot...Szerezz barátnőt nem tudom mennyit segít de legalább valakinek ki tudnád sírni kibeszélni magadból azt, ami miatt ennyire szorongsz.Ezt az időszakot meg próbáld meg átvészelni...Tudom nehéz de csak jobb lehet.:)És próbálj meg egy nagyot aludni.
2011. dec. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Figyelj csak én megértelek biztos nagyon nehéz neked, de a lényeg az hogy ez még mindig nem z a dolog ami miatt ennyire elkéne keseredned. Mindig gondolj arra h vannak akik rosszab helyzetbe vannak és nagyon szívesen cserélnének veled. Barátkozz próbáld meg nem nehéz csak önmagad kell adni. Semmi féle depresszioról nincs szó csak egyszerüen rettenetesen nagy az önbizalom hiányod! Tessék növelni az egódat:)
2011. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!