Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Depresszió? öngyilkosság?

Depresszió? öngyilkosság?

Figyelt kérdés
hát szóval kezdem az elején. depressziós vagyok. utálom magam,gyűlölöm,önbizalmam semmi egy senki vagyok. ha tehetném ki sem mozdulnék itthonról,de hát sajnos suliba muszály járni. suliban is egy csomószor majdnem elsírom magam,úgy kell elfordulnom,vagy kimennem a mosdóba. senki sem ismer igazán,mindenki azt hiszi minden a legnagyobb rendben velem. nem ért meg senki,nem érdeklek senkit. szüleimmel nem jó a kapcsolatom. apukámmal nagyon-nagyon ritkán találkozok,mindig dolgozik,anyukám is alig van itthon,szinte minden nap más pasihoz megy. velük ilyenekről nem is lehet beszélni. úgy érzem mindenki utál,lenéznek. pedig mindig próbálok kedves lenni,és nem kimutatni,hogy mennyire rossz kedvem van. olyan 9-10 éves korom körül jártam is iskolapszichológushoz,de nem segített semmit. alvászavarom is van,nyugtatót szedek meg valami kedélyjavító hülyeséget. elegem van az életből,unom szeretnék kiszállni. ha lenne valami fájdalommentes öngyilkosság már rég megöltem volna magam. néha télleg elgondolkozok rajta hogy megölöm magam,próbáltam már vízbe fulladni,eretvágni...
2011. szept. 23. 17:53
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Az megoldás lenne? Neked pszichiáterre van szükséged!
2011. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
járok most is,de csak a nyugtatókat írja fel meg ezeket a kedélyjavítókat.
2011. szept. 23. 17:58
 3/28 A kérdező kommentje:
és megoldás lenne
2011. szept. 23. 17:58
 4/28 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosság nem tudom miért lenne járható út. Esélyt sem adni arra, hogy változás történjen. Először is: szeresd magad! Miért lennél egy senki? Semmivel nem vagy kisebb ember, mint a többi osztálytársad, vagy bárki más. Nem érdekelsz senkit? Tudom, sovány vigasz, de engem érdekelsz, különben nem írnám itt ezt a hegyi beszédet. És, hogy mindenki utál? Baromság! Csak legyél nyitottabb, barátkozz. Nem olyan nehéz az. A nyugtatót, meg az ilyen-olyan bogyókat meg hanyagold. Ne várj tőlük megváltást, inkább hozd helyre magad, és akkor már szükség sem lesz rá. És ne akarj meghalni. Az nem jó érzés ám, semmit nem old meg.
2011. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

de hát nem lenne megoldás! az lenne megoldás, ha elengednéd ezt az "öngyülöletet"

- ennek semmi értelme. Figyelj másokra, ne foglalkozz önmagad szeret-nem szeret kérdésével

mennyien szenvednek nagyon - és tudják nem megoldás

és azért nem mennek..


Hamlet.

Mert hogy mi álmok jőnek a halálban,

Ha majd leráztuk mind e földi bajt,

Ez visszadöbbent. E meggondolás az,

Mi a nyomort oly hosszan élteti:

Mert ki viselné a kor gúny-csapásait

...

....Ki hordaná e terheket,

Izzadva, nyögve, élte fáradalmin,

Ha rettegésünk egy halál utáni

Valamitől – a nem ismert tartomány,

Melyből nem tér meg utazó – le nem

Lohasztja kedvünk, inkább tűrni a

Jelen gonoszt, mint ismeretlenek

Felé sietni? –

[link]

2011. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
pont ezaz hogy mindig másokra figyelek én vagyok a lelki szemetesláda aki felvidít mindenkit de rám soha senki sem gondol
2011. szept. 23. 18:15
 7/28 anonim ***** válasza:

most neked mi a bajod egyàltalàn?

ràkos vagy? gyógyíthatatlan beteg? lebénultàl? mi a F@SZT szenvedsz???

2011. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
látom te is kedves vagy ha tudnád milyen érzés akkor megértenéd. papám is miattam halt meg az is a bajom válaszoló...
2011. szept. 23. 18:23
 9/28 anonim ***** válasza:
azért vagyok ilyen kedves mert làtszólag semmi okod nincs hogy igazàn meg akarj halni.. mi történt a papàddal?
2011. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

[link]


kezd el olvasni- és csak, hogy ne lepödj meg: meghal a végén, pedig ö élni akart.. és Te csak úgy eldobàlnàd???....

2011. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!