Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postán feltettem egy ajánlotta...

Postán feltettem egy ajánlottat. Ráírtam, hogy kinek küldöm, melyik utcára. Szegedre küldtem a pénzt, és az irányító számot elírtam. Most jó helyre fog menni a pénz, vagy cselekedjek gyorsan?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Pénzt küldesz ajánlott levélben? Szerinted mi a bánatnak tartja a posta a piros utalványokat? Meg mi az hogy feltettem egy ajánlottat? Hova tetted fel? Ja, hogy feladtad, az mindjárt más. Nem kell cselekedned semmit, és mielőtt felvágnád az ereidet megnyugtatlak hogy az ajánlott levelet VISSZAKÜLDIK a feladónak ha a címzettet nem találja a kézbesítő. Feltéve hogy a saját címedet és irányítószámodat jól írtad rá a borítékra.
2011. dec. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
piros utalványt akartam írnii . :D csak telón írtam..
2011. dec. 3. 07:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Arra a piros izére, meg nem kell ráírni a sajátomat.. Mondom csak, hogy ráírtam azt h szeged, milyen utca, kinek küldöm, csak más irányítószámot írtam..
2011. dec. 3. 07:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg nem találják vissza fogják utalni a feladónak kézbesíthetetlen címszóval, feltéve, ha az a cím jó. De szerintem meg fogják találni a címzettet, lehet, hogy általános dolog az emberekben: DE NEM MINDEN POSTÁS HÜLYE!
2011. dec. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az nagyon igaz. Ráírtam az utcát.. Szegeden egy utca van, ami ilyen, amit ráírtam, és hát csak eltalálják . (:
2011. dec. 3. 10:50
 6/6 anonim ***** válasza:

"Arra a piros izére, meg nem kell ráírni a sajátomat"


Bizony rá kell(ene). Csak meg kell fordítani azt a piros izét. Egyébként hogy kapod vissza a pénzt, ha mégsem találják a címzettet, ember?

2011. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!