Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van rá esélyem, hogy Magyarors...

Van rá esélyem, hogy Magyarországon a honvédségnél hivatásos mesterlövész lehessek?

Figyelt kérdés
Ha lehet olyan válaszoljon, aki tapasztaltabb.
2011. dec. 2. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
... és erre most mit kéne válaszolni? Semmit nem tudunk rólad, akkor honnan kéne tudnunk, hogy alkalmas vagy-e. Hacsak nincs vmi krónikus nyavalyád, akkor miért ne lehetne esélyed?
2011. dec. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én fogalmaztam rosszul igazad van. akkor Úgy tenném fel a kérdést,hogy egy egészséges embernek,van esélye,hogy Magyarországon váljon belőle hivatásos mesterlövész, vagy Magyarországon nincs ilyen?
2011. dec. 3. 10:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Jah... úgy tudom van, de hogy miképp s hogyan.. na arról gőzöm sincs. Miért akar mindenki mesterlövész lenni? :D
2011. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy más miért akar... de én azért mert a katonaságból faragnak valakiből bármit is, ott igazi ember lehet belőlem. És ha választani kell akkor ezt a szakmát választanám, érdekel... Hatalmas erő,pontosság. Engem eléggé lenyűgöz =)
2011. dec. 3. 20:50
 5/6 anonim válasza:
A mesterlövész leginkább legénységi beosztás, a legénységi katona nem lehet hivatásos, csak szerződéses.
2011. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kosarasR válasza:
A Honvédségnél nincs konkrétran mesterlövész beosztás, kivétel talán a Bercsényi
2012. ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!