Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Debrecenben tudtok olyan tíz...

Debrecenben tudtok olyan tíz vagy többemeletes házat, ahol nyitva van a tető, és szabadon ki lehet menni rá?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 04:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szted?de menj csak ki a rendőrök majd örülnek nektek :D
2011. dec. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Stella90 ***** válasza:
hát szegedi lévén már nem tudom, hol volt, de azt tudom, hogy a vasúti sínek mellett egy tízes...ki volt szakítva a drótkerítés, ami megakadályozta, hogy kimenjenek, és mi kint voltunk 2 éve télen a tízes tetején...szerintem az még ugyanúgy van...azt is tudom, hogy ott sok a 10es és a cigány...már nem jut eszembe a környék neve
2011. dec. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
gyergyó utca 9 ki lehet menni, csak a 9 és 11-szám között az átjáróban alul fel kell emelni azt a vaslemezt és ki lehet bújni
2011. dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ott nem adnak hozzá kulcsot, nálunk van mindenkinek.
2011. dec. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de jó már nektek akkor :!!! irigykedem :D @ első kommentelő: a rendőrök erről nem fognak tudni, plusz csak egyedül megyek szépen "óvatosan"
2011. dec. 3. 17:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem olyan veszelyes az, van pereme a tetonek. Mondjuk azert felelmetes elegge.

Nalunk lehet atjarkalni a tobbi hazba is a teton keresztul.

Ha nem debreceni lennel mondanam hogy menjunk fel erre, de kb 200km-re laksz. :(

2011. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akkor ha mondjuk le akarnál ugrani, előbb a peremre kéne felkínlódnod magad :D szop*óka lenne :D
2011. dec. 3. 19:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Annyira nem magas azér az a perem, olyan 30-40cm.
2011. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nálunk az a perem kb csak 15 cm-es, lehet hogy azért, mert kicsit ráhajlik a kátránylap. Többlépcsőházas tömbházban lakom, a tetőre vezető ajtók mellől ellopkodták a kulcsokat, de 1-2 nyitva van. Végülis élmény, szép a kilátás, csak a legfelső lakók hallják a dübörgést, óvatosan kell lenni, meg elég büdös van a szellőzők miatt.
2011. dec. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Fotóznál (urbex), vagy más okból szeretnél kijutni?
2012. jan. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!