Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tanár miért kedveli azokat,...

A tanár miért kedveli azokat, akik végig pofázzák az órát, mintsem azokat, akik figyelnek és jegyzetelnek?

Figyelt kérdés
Van egy csaj órán, öt percenként beszól (de az egész szinte oda sem illik) és nagyon idegesítő.
2011. dec. 3. 16:13
 1/5 anonim válasza:
hát azért mert aki figyel és jegyzetel, az egy birka akinek nincs véleménye ( egyébként a modern társadalom ideális embertipusa) és a tanár akinek van fogalma a világról, örül ha van egy-két ember az osztályban akiben van elég ahoz hogy elmondja a véleményét...
2011. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én ilyen birka vagyok sajnos:S pedig szívesebben lennék pofázós..
2011. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pedig nem kell, hogy valakinek mindenről legyen véleménye, az a hülyeség és mellébeszélés melegágya lenne.
2011. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az az órához tartozik, hogy a barátja xy és hasonlók.
2011. dec. 3. 16:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül birka, csak mert tud viselkedni. A világ nem fekete-fehér... -.-" Még lehet véleménye, csak mert nem zavarja az órát...


Amúgy nem tudom, talán azért, mert az óra monotonitását töri meg... (nálunk legalábbis nekem úgy tűnt, hogy ezért kedvelt a nagyszájúakat az egyik tanárnőm)

2011. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!