Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért élnek a magyarok ennyire...

Miért élnek a magyarok ennyire a múltban?

Figyelt kérdés

Mindenki csak a múltat említi hogy nagy Magyarország, sajnos ennek vége, modern világ, mindenki megtalálta/meg adták nekik a helyét, itt már nem lesz ujra nagy.

Az igaz hogy a magyar nép pénze a cigányok zsebébe megy, ezzel nem értek én sem egyet és nem is szeretem őket.

De miért emlegetik hogy egyszer még lesz a régi? Persze hogy szeretnék, de ujra csak háború lenne belőle.

Lehet hogy semmit sem értek, akkor magyarázzátok el mi ez az egész.

A magyarok szerintem nagyon a múltban élnek! nem?


2011. dec. 4. 01:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal egyszerűbb a dicső múlton nosztalgiázni, mint dolgozni a dicső jövőért. Ennyi.
2011. dec. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

Megkérdezhetem hány éves vagy?


Itt nem lesz soha semmi olyan mint régen volt, sehol sem egyébként, a világ minden pontján egyre rosszabbul élnek az emberek. Országok mennek tönkre, az eu a csőd szélén áll, szerintem nem csak a magyarok élnek a múltban. Az ember oda menekül ahol biztonságban érzi magát, gondolj bele, ha Te is leszel 28-30 éves, dolgozni jársz minden nap, lehet hogy csar valami sz@r melód lesz gyomorgörccsel jársz be a munkahelyedre, lehet hogy Te magad is arra gondolsz milyen jó volt amikor 10 éves voltál, nem kellett aggódnod semmi miatt. A mai nyugdíjasok bemennek a boltba venni egy kenyeret, és mikor a pénztárhoz érnek, és közlik velük hogy 250 forint, akkor az lesz az első gondolatuk, hogy bezzeg régen 1 forint volt. Végezetül mivel fizikailag nem megoldható, ezért csak gondolatban szerintem mindenkinek jól esik egy kicsit visszamenni az időben.

2011. dec. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Elenaaa ***** válasza:
26%

Nem igazán, ha pl tőled elveszik a szobádat (bár nem egyenlő egy ország 70%-ának elvételével!!!!!) mennyit nosztizol hogy de jó volt míg volt szobád!

A cigányok itt vannak, de remélem 1 idő után olyan helyre mennek, ahol kevesebb rasszizmus éri őket. Csak valahol máshol, itt folyton panaszkodnak.

Ha pedig a magyarok a múltban élnek, gondolkozz, miért!

Remélem érted a válasz lényegét.

2011. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Áh.. Lényegében értem. Akkor nincs más hátra mint előre, fel a fejjel és reménykedni mert az hal meg utoljára. Reméljük nem megy tönkre semmi!
2011. dec. 4. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!