Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki írna nekem angolul egy...

Valaki írna nekem angolul egy napirendet?

Figyelt kérdés

Valami ilyesmi kellene: Reggel 6-kor felkelek, lezuhanyzok, megmosom a fogam majd felöltözök. 7kor elindulok iskolába busszal. Általában 6-7 órám van. Miután hazaérek megebédelek. Játszok egy órát a számítógépen, majd megcsinálom a házi feladatom. Miután végeztem lezuhanyzok majd elmegyek vacsorázni. Este még a szüleimmel nézem a tv, majd megmosom a fogam és 11kor lefekszem aludni.


Ha valaki lefordítaná nekem nagyon megköszönném!


2011. dec. 4. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán figyelni kellett volna angol órán, és akkor tudnád! Ne várd el másoktól, h megcsinálják a tételedet (mert tudom, h pont van egy ilyen tétel)!!! Am próbálgasd, nézz utána füzetedben, forditókban, persze az lenne a legjobb, ha te ezt tudnád már!! :))
2011. dec. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fordító szerint:


I get up at six in the morning, shower, I wash my teeth and get dressed. 7kor go out to school by bus. Usually there is 6-7 hours left. After lunch I get home. I play for an hour on the computer, then I'll do it for homework. Once done shower I go to dinner. In the evening my parents are watching the TV, then I wash my teeth and go to bed to sleep 11kor.

2011. dec. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit a 2. válaszoló írt, az hülyeség, csak úgy szólok...
2011. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem akarok felelésnél hülyeséget mondani mert nem akarom hogy kinevessenek :S ezért is nem használom a fordítót.
2011. dec. 4. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:

I need a little something like this: I get up at 6 in the morning, i take a shower, i wash my teeth and then get dressed. At 7 I take off to the school by bus, usually I have 6 or 7 lessons. After I got home I eat my lunch. I play an hour on my computer, then I do my homework. When I' done with that I go take a shower and after that I have my supper. I watch tv with the parents at nights, then I wash my teeth and I go to sleep at 11 p.m. sharp.


If someone could translate this for me I'd really appreciate it.

2011. dec. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!