Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért gondolja nagyon sok...

Miért gondolja nagyon sok pasi, hogy élete kezdetekor spermium volt? A petesejt nagyságrendekkel nagyobb és nehezebb is nála, ráadásul női anyagból épül föl a gyerek az anyaméhben. Olyan ez, mint amikor a slusszkulcs autónak hiszi magát.

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 20:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
:)
2009. máj. 14. 20:48
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
női anyagból épül föl? Ez olyan mint amikor a rakomány kamionnak hiszi magát.
2009. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

:) Jajj ez most megnevettetett=)

Kérdésedre pedig válasz szerintem az: igaz hogy a petesejt nagyobb stb. de nem kell akkora utat megtennie mint hímivarsejtnek.:) Amúgy meg néhány nő is hiszi magáról hogy ő az autó pedig csak egy slusszkulcs:)

2009. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:) Úgy értettem, hogy az anya szervezetéből táplálkozik, ha arra van szüksége, még az anya fogait is "föloldja", ha kell neki a kalcium. A többi "hozzávalóra" is ez áll. Egyébként ez csak részletkérdés. A miértre mi a válaszod?
2009. máj. 14. 21:17
 5/11 A kérdező kommentje:

"...de nem kell akkora utat megtennie mint hímivarsejtnek"

Azért a fiúk se panaszkodhatnak, jókora lökést ad a rakétakilövő nekik! Így megspórolnak egy csomó utat. :)

2009. máj. 14. 21:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még egy pasitól sem hallottam.
2009. máj. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én igen. Pár filmben is, osztálytárstól, legutóbb (ma) pedig itt az oldalon. Eddig kerestem, hogy hol, de sajnos nem találtam meg.
2009. máj. 14. 23:02
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran hallani a szlogent:

"Te voltál a leggyorsabb, most miért nem vagy az?"

"Első voltál!"

Vagy ilyenek... Egyik, másik feltevés sem helyes. A kettőből együtt jöttünk létre, mindannyian. :D

Tehát ebből is azt érthetjük meg, hogy:

"Egyedül nem megy." :D

Egyébként szerintem azért, mert könnyebb ábrázolni, hogy egy kis bogyó nagy farokkal utat tör magának a fészekbe. :D

2009. máj. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A "női anyag" nem sokat számít (a baba úgyis átalakítja).

Ilyen alapon, ha disznót eszel, egyre jobban hasonlítasz rá? Ugye nem...


Ami számít: az anyai hormonok (amelyik hat, persze) - és a petesejt anyaga.

A gyerek kb. 55%-ban alakul az anyja mintájára, és 45% az apa hatása.

2009. máj. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

...amúgy azért gondolják, mert a férfi magját azért elég régóta ismerik - a nőét meg nem.


A másik: az, hogy a spermium mennyire gyors, annak nem sok köze van ahhoz, hogy te mennyire gyors vagy. Ez olyan, mint amikor egy autóval visznek egy másikat: amelyiket viszik, annak a sebességét nem a hordozó határozza meg!

2009. máj. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!