Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 25/F vagyok alig van barátom...

Jax25 kérdése:

25/F vagyok alig van barátom és kapcsolatom meg pláne. Sose kellettem a lányoknak mert még az átlagos kinézetett se érem el. Nagyon depisvagyok ez miatt Mért a külsö számi manapság? Miért az sp mega fluor tomik jönnek be manapság a lányoknak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán vannak kevésbé szép lányok akik nem hajtanának el.
2011. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
általába olyanok is álltak velem szóba nem volt sok eddig 4 darab volt össz-vissz az szerencse hogy volt de mostanság még egy egyszer lány se áll velem szóba...nem lehet élni egyedül 4 fal között ennyi évesen borzasztó...de forditva meg meg sokkal job a helyzet hiába ronda egy csaj vagy valami nem stimm a külsejével elöbb talál magának párt mint forditva.
2011. dec. 5. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz. A lányok sem találnak könnyebben, ha nem jó a külsejük. Nem tudom, honnan veszitek!

Ilyen rohadt felszínes világban élünk...

2011. dec. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
dehogynem csak mert láttam már egykétérdekes esetet a csaj 160 kg volt és nem akármilyen csávoval volt. most nem bántásnak irom de ha neki lehet kapcsolata én nem vagyok 160 kb akkor nekem mért nem. igen rohadt felszines világban élünk. és nem lehet változtatni rajta.
2011. dec. 9. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!