Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen lányról? Mit kéne változtatnia, miért olyan "sikeres"?

Figyelt kérdés

14 éves lány, alacsony, nem vékony annyira, inkább kicsit teltebb, inkább csinos. Egy barátnője van, de ők "öribarik". Ha teheti fiúkkal lóg (csak barátkozik, viccelődik, egyikkel sem járt, nem is fog mert évek óta barátok)

Olyan "amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten" jellege van, aranyos, nyugodt, de ha kell kiereszti a karmát. Egy macskára hasonlít (azzal a kivétellel hogy nem bújik mindenkihez aki hozzá szól:) )

Szeret barátkozni, de nagyon kevés emberben bízik meg. Imádja a szabadságot, szeret csavarogni, csak járni az utcákat egy fülhallgatóval.

Nem valami életvidám csak ha barátaival van - egyébként visszahúzódó, csendes, de bátor.

Lelkileg azért ilyen mert már sokat csalódott:)

Deathcore-t mindig, néha 1-2 előadótól hip-hop-ot hallgat. Az öltözödése laza, keveri a fenti két stílus elemeit a dark-kal.

A fiúk viselkedésén nem undorodik, inkább nevet rajta.

Nem tudom a titkát, jó lenne kideríteni hogy miért szeretik annyian, és hogy min kéne változtatni..

Normális válaszokat kérek!


2011. dec. 6. 18:53
 1/2 anonim válasza:

Nem kell változtatnia, hiszen írod, jólérzi magát. Azért sikeres, mert fel meri vállalni önmagát, az esetleges negatív véleményét is ("a fiúkon csak nevet"), és sz*rik mások fejére. Az ilyen csajokról lepereg minden. :) Tudom, mert én is ilyen voltam 14 évesen. :) Most is ilyen vagyok, és nagyon jól érzem magam.


Egy 22 éves metalcsaj

2011. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ja, és elfelejtettem írni: zenész.:) (gitár, zongora.)
2011. dec. 11. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!