Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sikeres nyelvvizsgára mit kérjek?

Sikeres nyelvvizsgára mit kérjek?

Figyelt kérdés

Csak pénteken tudom meg az eredményt, de ha átmegyek, akkor mit lehetne kérni?

Milyen értékben?

(Középfokú német vizsga)


2011. jún. 14. 16:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Ne haragudj, de ez azért elég gáz, hogy mindenfélére manapság a gyerekek "ajándékot" kapnak...nem azért csinálod, hogy legyen egy új mobilod, hanem a felvételi pontokért, esetleg bizonyítasz magadnak, ilyesmi...A szülők is elgondolhatnának, hogy a fiukat/lányukat ilyenre nevelik...
2011. jún. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem elégedj meg azzal, hogy a szüleid kifizették a vizsgadíjat.

Amúgy ezen ráérsz akkor gondolkodni, ha EGYÁLTALÁN ÁTMÉSZ a nyelvvizsgán, pénteken.

Ezek után szurkolok, hogy meghúzzanak. :P

2011. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
48%

Jajj már, nekem karácsonyra sem adtak semmit!

Ez a fogalmazás is olyan önzően hangzik nekem, mikor azt mondják "Mit kérjek"....

2011. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

-.-"


Nem vagyok egy elkényeztetett tinédzser, boldog vagyok azzal a telefonommal amim van...

Soha nem kapok semmit újat, ha kérek, az elmúlt 3 évben szülinapomra egy puszit kaptam, megy egy köszöntést.. ennyi...

Karácsonykor sincs ez másképp...

Egyszer szeretnék végre valamilyen eredményemért jutalmat kapni ennyi... más vizsgáimná tábla csokit sem kapok -.-"l is csak egy "gratulálok"-ot kapok, még egy nyamvadt

2011. jún. 14. 16:48
 5/23 Dymo ***** válasza:
100%
Bazzeg, 30.000 HUF egy ilyen vizsga,nem elég??? Nekem a felsőfokúm lett meg nemrég,de eszembe se jutott,hogy ezért kapnom kéne valamit. Felvételinél kapom a nyamvadt pontokat,bőven elég.
2011. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

még egy nyamvadt tábla csokit sem kapok*

(Nem tudom mi van mostanában, de össze-vissza teszi a sorokat)

2011. jún. 14. 16:49
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért kéne egy bármilyen vizsga miatt bármit kérni.
2011. jún. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenekért nem szokás semmit se kérni, se kapni.

Örülj h kifizették. No meg ne igyál előre a medve bőrére.

Én se kaptam semmit a 2 sikeres nyelvvizsgámért, pedig elsőre megvoltak. Max fagyiztunk egyet.

2011. jún. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
nem volt 30 ezer a vizsgám....
2011. jún. 14. 16:50
 10/23 anonim ***** válasza:

Egyáltalán számítanak arra a szüleid, hogy kérnél "cserébe" valamit? Mert ha megbeszéltétek, akkor azt is beszéljétek meg, hogy milyen értékben kérsz valamit.

Ha nem volt róla szó, ne érje őket hideg zuhanyként. Max pedzegeted Nekik, hogy olyan jól esne, ha elismernék ilyen téren a teljesítményedet.


De az nem lehetséges, hogy azért kaptál puszit csak szülinapodra/ nem emlékszem már, pontosan hogyan írtad/ mert nincs pénz másra?


Amúgy ez nekem is idegen felfogás, nekem eszembe nem jutott kérni soha semmit, pedig szinte bármit megkaphattam volna. De ahány ember, annyi féle :)

2011. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!