Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti, hogy készültök a világvégére?

Ti, hogy készültök a világvégére?

Figyelt kérdés
Már csak egy év maradt ...
2011. dec. 7. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Sehogy,mert nem hiszek az ilyen hülyeségben. Már nagyon sok megjósolt világvégét túléltem,és soha nem lett vége a világnak.
2011. dec. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
felvettem 1500 millió forint hitelt.végig mulatóm 2012-öt.
2011. dec. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 zkriszti3 ***** válasza:
Boldogan, mintha minden nap az utolsó lenne. 2013 - ban is így élek majd.
2011. dec. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én már levittem a pincébe a konzervdobozokat, beépítettem a túlélő páncélszekrényt, betároztam több liter vizet. Ja és nukleáris fegyverrel is felszereltem a bunkert, egy esetleges zombi invázióra. Én már nagyon félek, nem tudom mit csináljak! Ma-holnap itt az életem vége és még nem is éltem!!!!! ÚRISTEN!!!!!
2011. dec. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Élem az életem. Haverok, buli, kannás bor!


Amúgy meg kit érdekel? Ha tényleg lesz világvége(amit erősen kétlek) se tehetsz ellene semmit. Dugj minél többet, ha meg kell halni, halj meg vidáman és büszkén!

2011. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Világvége nem lesz, de hogy az emberiségnek vége lesz, az biztos. Hogy ez jövőre, vagy tíz év múlva lesz, nem tudom. Nem is akarom túlélni.

Aki túléli, az éhező kannibál hordák elől fog bújkálni, vagy ilyen horda tagja lesz. Ez nekem nem hiányzik. Egyik se.

2011. dec. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Stella90 ***** válasza:
ugyanmár...
2011. dec. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én például szeretném megnézni az utólsó előtti által felvázolt világot megnézni. Max Max lennék tutira :)
2011. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok sörrel.
2011. dec. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Használd ki azt az 1 évet. Én még inkább élek vagy 60-at. ;) kikúrt idióta -.-"
2012. máj. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!