Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen kreatív dolgot készíthe...

We555 kérdése:

Milyen kreatív dolgot készíthetek karácsonyra a barátomnak?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami egyedi dolgot, tárgyat készíteni neki. Úgy gondolom, hogy a kézzel készített ajándéknak jobban örülne. Valaki tudna nekem segíteni? 17 éves, "művészlélek", gitározik, szeret sportolni stb.

Nagyon megköszönném, ha tippeket vagy tanácsokat adna valaki. :)

Esetleg linkeket. Nagyon Köszönöm!!! :)


2011. dec. 7. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Csinálj karácsonyi üdvözlő-lapot!

2. Készítsetek fotókat [bár gondolom van] és csinálj belőlük naptárt! :)

3. Egy speciális lapra kinyomtatott képet, vasalj rá lapra!

4. "Vedd" el az egyik pólóját, és hímezd bele a nevét, illetve a hobbijával kapcsolatos tárgyat.

5. Fess, egyedi bögrét!

6. Önts gyertyát!

7. Mézeskalács sütés, irány a konyha!

8. Rajzolj neki valamit.


Hát esetleg figyelmedbe ajánlom még a google.hu-t :D

De azért remélem tudtam valamit segíteni, ha minden megcsinálod, biztos a siker! :) Sok szerencsét.

2011. dec. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen, a mézeskalács jó ötlet, ha ügyesebb vagy kivághatsz a masszából egy gitárt.. ha a sportjai között labdajáték is van, akkor azt egyszerűbb.

Milyen zenét hallgat? Csinálhatnál neki egy válogatás CD-t, hogy a kedvenc számai legyenek rajta. A borítót megrajzolhatnád Te, vagy szerkesztheted gépen is.

(Bár azt mondod, hogy annak örülne amit csinálsz, szerintem az sem lenne rossz, ha vennél magatoknak jegyet a kedvenc bandája koncertjére - márha lesz mostanában. ez mondjuk azoknak a legjobb ajándék, akik megszállottan szeretik a zenéjüket.. mondjuk nekünk, metálosoknak:))


Póló: egyszerű fehér pólóra csinálhatsz textilfilcekkel mintát, írhatsz is rá...(kreatív hobbiban kaphatsz ilyen filcet)


esetleg kirakó közös képekből


hát, ennyi ötletem van

2011. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!