Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan munkaközvetítő...

Tudtok olyan munkaközvetítő cégről, akik sikeresen szereznek külföldi melót, és nem csak átverés amit csinálnak?

Figyelt kérdés
Angliába készülök, és nem tudom, megbízhatok-e a neten található cégekben. Tudom,hogy a legbiztosabb,ha magam intézem, de mégis érdekelne. Konkrét tapasztalatokra (cégekre) lennék kíváncsi.
2011. dec. 8. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is pont ezért az infóért kutatok a neten - sajnos eredmény nélkül. Ha találok valamit, akkor megírom.


Te milyen melót néztél ki magadnak?

2011. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én elsősorban az Egyesült Királyságba keresek melót, és nagyjából mindegy, hogy mit. Megértek, sokmindent megértek, és ki is tudom fejezni magam angolul, de azért közel sem annyira jó a nyelvtudásom. Ezért nem merek egyedül szervezkedni. Meg azért sem, mert szerintem az ugyan úgy nem garancia, ha itthonról lebeszélek egy munkát én magam, hogy mire kimegyek azt tényleg meg is kapom.
2011. dec. 12. 10:00
 3/7 anonim válasza:
GMN hungary szerintem megbízható de tapasztalatom nincs vele, ajánlották nekem
2012. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindenképp megnézem!!
2012. jan. 7. 08:15
 5/7 anonim válasza:

Sziasztok,

engem Németország ill. Ausztria érdekelne. De én is megírom , ha találok valamit!:)

2012. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem ezt a GMN Hungary-t, és nem tűnik túl frissnek a dolog. Olyan adatok vannak megadva,amik már nem érvényesek. Például a minimálbér összege az egyesült királyságban, meg a regisztrációs dolgokkal kapcsolatos infók. Nem tudom mennyire megbízhatók, ha nem frissítik az adatokat.
2012. jan. 8. 08:19
 7/7 anonim válasza:

a profiljuk főleg az hogy óceánjárókra vagy folyami hajókra toboroznak munkaerőt, azt rendszeresen frissítik hogy mikor vannak új interjúk, én mindig kapom e-mailben az infókat.

láttam, hogy van angliába is munkalehetőség, azt nem tudom mennyire frissítik igazából, de szerintem vedd fel velük a kapcsolatot és biztosan válaszolnak a kérdéseidre.

GMN az országban a legnagyobb és szerintem a legmegbízhatóbb is. jópár ismerősöm került ki hajóra tőlük.

egyébként van még a duna rapszódia nevű cég. most már ők is közvetítenek angliába is munkaerőt! ők is megbízhatóak.

2012. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!