Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha tesi órán...

Mit csináljak ha tesi órán nem megy a fejenállás és a hátra bukfenc?

Figyelt kérdés
hogy csináljam? mi a titka?
2011. dec. 8. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég hülye az a tanár aki ezt erőlteti!A testnevelés órán nem artistákat kell képezni!Ott a lényeg csak a mozgás!A fejenállás nem veszélytelen azt erőltetni nem értelmes dolog.A nyakcsigolya nem a test súlyának elviselésére van!
2011. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van. Tavaly hátra bukvenceztem és a nyakam valahogy "kifordúlt,, és meg húzódott...2 hónapig fájt,és nem bírtam ugrálni, futni mert ahogy mozgott a nyakam be tudtam volna már bocsánat pisilni.. :D
2011. dec. 8. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok testnevelő tanárnak vannak hasonló húzásai.

Ismerek olyat aki decembertől februárig fedetlen pályán tartja az órákat, nyáron meg teremben, persze nem mindíg de sokszor, volt aki a kötélmászást erőltette egy srácnál, aki nem bírt mászni csak majdnem félig, de a tanár mondta neki hogy másszál, meg tudod csinálni, hát nem tudta, nem mászott hanem csúszott le a kötélről, a bőrt elég tisztességesen ledörgölte a kezéről.

Szerintem ha nem megy valami ne erőltesd, mi joga van hozzá hogy a nyakad kitörd miatta. lehet hogy nem jól látom de meg lehet mondani a tanárnak az ilyen dolgokat.

ha Téged figyelmen kívül hagy, a szüleidet nem fogja, nem is teheti. végül annyit hogy egy tanárnak lehetne önmagától annyi esze hogy nem erőlteti azt ami nem megy a diáknak.

2011. dec. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, nem kell eroltetni. Én sem tudtam soha se fejre, se kézre állni, sem bukfencezni, sem nekifutásból átugrálni mindenféle akadályt és 1200 métert sem tudtam lefutni 3! perc alatt. Kaptam néhány elégtelent, aztán le se sz@rtam. A bizonyítványra kaptam 4-est és ennyi. Amúgy meg, ha idióta a tornatanár, kérj orvostól egész évre szóló felmentést. Az ellen nem tehet semmit.
2011. dec. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!